Esencia ženy

Celý život som žila mužským spôsobom života. Nechcela som byť hlúpa cicuška. Mužov som vždy obdivovala. Za ich silu, schopnosť riešiť veci, rozvahu a uzemnený prístup k životu. Ľutovala som, že som sa nenarodila ako muž. Život by bol oveľa ľahší. A tak som sa obliekala, chodila, rozprávala a správala sa ako muž. Ešte aj vlasy som mala ostrihané na krátko.

Bola som na to pyšná. Hovorila som si, že nepatrím medzi tie hlúpe husi. Ale v hĺbke duše som sa cítila nepochopená, nevidená a nedocenená. Moja ženská duša strádala.

Keďže som všetko riešila čisto logicky a s chladnou hlavou, tak som si nedovoľovala prejavovať emócie. Ani sa nepamätám, kedy som naposledy plakala. A nebolo to kvôli tomu, že by nebolo prečo.

Všetko som v sebe potláčala a tým sa vo mne kumuloval stres, bolesť a napätie.

Bola som permanentne nasratá. Všetko ma vytáčalo. Menštruáciu, tehotenstvo aj pôrod som vnímala ako nutné zlo, ktoré musím vytrpieť, pretože som žena.

No a potom som sa dostala na seminár, na ktorom nám hovorili, aké je pre ženu dôležité, aby v sebe kultivovala svoju ženskosť.

Padla mi sánka. Ženskosť? Čo to je?

Tým akože myslia permanentný záujem o svoj zovňajšok, prázdne reči, hysterické záchvaty a neschopnosť sa o seba postarať?

Naozaj má žena iba dve možnosti: buď byť pekná a hlúpa, alebo sa chovať ako muž?

A tak som vyskúšala ženské semináre tantry, aby som zistila, čo v skutočnosti znamená byť ženou a byť pritom vo svojej plnej sile.

Objavila som poklad! Táto cesta pre mňa znamenala návrat do prirodzenosti a autentickosti. Konečne som mohla byť sama sebou a byť prijímaná taká aká som. Odpadol zo mňa obrovský kontajner stresu a napätia.

Začala som objavovať to pravé bohatstvo a dary ženy.

Zistila som, že môžem byť zraniteľná a v tom nachádzať silu, že nemusím o všetko bojovať, lebo sa môžem uvoľniť do dôvery.

Že moja menštruácia je obrovským darom k spoznávaniu rôznych aspektov seba a mystérií kolobehu života.

Že sa môžem intuitívne prepojiť so svojou vnútornou múdrosťou a nachádzať odpovede v súlade s vyššou pravdou, keď neviem ako ďalej.

Že moje telo je schopné bezhraničných vesmírnych orgazmov a posvätnej extázy. Ach, toto milujem… 🙂

Že schopnosť dať život novému stvoreniu a vyživovať ho je obrovským zázrakom a darom, ktorý muži nikdy nezažijú.

Že moje srdce je schopné cítiť a prežívať lásku v takej intenzite a hĺbke, o akej sa mi ani nesnívalo.

Že ma moje emócie vyživujú a prinášajú mi naplnenie.

Že zažiť ten neopísateľne nádherný pocit, keď sa niečo hlboko dotkne môjho srdca a ja si to môžem naplno prežiť a uvoľniť sa do sĺz, má pre mňa nekonečnú hodnotu.

Celé moje vnímanie sveta sa zmenilo a zjemnilo.

Ženy som začala vnímať úplne iným spôsobom. Už to neboli konkurentky, nad ktoré sa potrebujem vyšvihnúť. Stali sa z nich sestry, priateľky, spriaznené duše a môj osobný kmeň, ktorý ma vyživuje, podporuje a lieči.

Sme také rovnaké.

S rovnakými bolesťami a trápeniami. A je obrovským darom, keď to môžeme spolu zdieľať a navzájom sa podporovať, nech sa nám deje v živote čokoľvek. Nemusíme všetkým prechádzať samé a v izolácii.

Chcela by som, aby ten zázrak premeny zažila každá žena na tejto planéte.

Ak by som to nezažila na vlastnej koži, vôbec by som nevedela, že je niečo také možné a o aké bohatstvo som vlastne prichádzala. Som presvedčená, že je dôležité, aby každá žena mala príležitosť zažiť seba vo svojej božskej podstate.

A tak ťa volám, milá Bohyňa, poď objaviť svoju posvätnú esenciu ženy.

Poď to zažiť aj ty. Pozývam ťa na seminár Majstrovstvo ženskej spirituality, na ktorom budeš mať možnosť:

  • Vydať sa na cestu do svojej duše a dotknúť sa svojej skutočnej posvätnej podstaty.
  • Preliečiť svoje ženské zranenia a oslobodiť sa do sveta lásky a potešenia.
  • Získať vhľad a pochopenie svojej ženskej duše.
  • Vyslobodiť sa z roly obete a naučiť sa tvoriť si raj na Zemi.
  • Prebudiť svoju vnútornú silu a sebaistotu.

Viac informácií o seminári Majstrovstvo ženskej spirituality sa dozvieš tu>>>

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

S láskou

Amrita

P.S. Okrem iných vecí som na svojej ceste zažila aktiváciu svojich liečivých schopností a tak pravidelne organizujem: Celosvetové liečenie aury na diaľku zdarma, prihlásiť sa môžeš tu>>>

P.S.2. Čo ďalšie chrumkavé pripravujem? Kalendár všetkých mojich akcií si pozri tu>>>

P.S.3 Radšej medituješ sama doma? Stiahni si meditáciu zdarma: Očista od negatívnych energií>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.