Jedna vec, ktorú treba prestať robiť, aby si získala to, po čom túžiš.

Máš niečo, po čom už dlhšie túžiš a stále sa ti to nesplnilo?
Možno túžiš po naplňujúcom vzťahu, väčšej hojnosti alebo robiť prácu, ktorá ťa napĺňa. Nech je to čokoľvek po čom túžiš, je to k tebe magneticky priťahované. Patrí ti to, je to tvoje.

Ako je to teda možné, že sa to k tebe nedostane? Prečo to nemáš?

Bráni tomu totižto jedna vec. Jedna vec, ktorú stačí prestať robiť.

Stačí prestať nenávidieť to, po čom túžiš.

Áno, presne tak, dobre vidíš.

Ak chceš viac peňazí, stačí prestať nenávidieť peniaze. Ak chceš byť bohatá, stačí prestať nenávidieť bohatých ľudí. Ak chceš partnera, stačí prestať nenávidieť mužov a vzťahy. Ak chceš byť krásna, stačí prestať nenávidieť to, ako vyzeráš. Ak chceš byť milovaná, stačí prestať nenávidieť seba alebo časti seba.

A možno to nie je nenávisť, možno je to odpor alebo strach. Každopádne je to niečo v tebe, čo vytvára ochranu a bariéru, aby sa tvoja túžba nenaplnila. Pretože niekde v hĺbke si nesieš presvedčenie, že mať túto túžbu by bolo pre teba nebezpečné alebo neprospešné.

Táto bariéra srdca, táto ochrana sa vytvorila na základe nejakého zranenia z minulosti. Možno si zažila nejakú zradu, opustenie, stratu, či sklamanie. A teraz ťa táto bariéra chráni pred tým, aby si to zažila znova. Robí ti službu, pomáha ti.

Aby sme mohli rozpustiť túto bariéru a negatívne presvedčenie, potrebujeme preliečiť to emočné zranenie, na základe ktorého sa to celé vytvorilo.

A to je niečo, čo hlavou nevymyslíš. Neexistuje spôsob, ako to logicky vyšpekulovať.

Je však jedno miesto v srdci, ktoré má tú moc premeniť jed na nektár, bolesť na blaženosť. Tvoja autentická esencia srdca, ktorá je ukrytá pod tými vrstvami bariér a ochrany má mega alchymistickú transformačnú moc. Táto esencia nesie v sebe všetky tvoje túžby.

Tvoje túžby sú ako pozvánky tvojho srdca pre teba, aby si preliečila svoje zranenia.

Ako pozvánky, aby si znova otvorila svoje srdce a žila to, čo si sem prišla žiť. A zároveň má tu moc ťa v tom podržať a pomôcť ti spracovať si túto záťaž z minulosti.

Na to, aby si mohla žiť seba a svoje túžby naplno, tvoje srdce potrebuje byť naplno otvorené.

Nejde o to nebyť nikdy zranená. Ide o to vedieť, ako to zranenie spracovať, aby si mohla udržiavať svoje srdce žiarivé a otvorené.

A možno máš nejaké svoje vlastné techniky, ktorými si liečiš srdce.

A možno rada vyskúšaš túto:

Polož si ruky na svoje srdce. Zatvor si oči a párkrát sa zhlboka, pomaly nadýchni a vydýchni do tela. Spoj sa so svojím srdcom a so svojou túžbou. Precíť si, aké by to bolo mať a žiť túto svoju túžbu. Potom zoskenuj svoje telo a nájdi nejaké stiahnutie alebo odpor, ktoré ti bráni žiť túto túžbu. Dýchaj do tejto časti tela a zároveň cíť aj láskavosť a prijatie svojho srdca. Dovoľ, aby sa tieto energie spojili a transformovali. Iba dýchaj, cíť obe energie naraz a nechávaj procesu voľný priebeh. Možno sa objavia slzy počas tohto procesu alebo iné emócie. Dovoľ si ich vyjadriť a pokračuj, kým sa budeš cítiť ľahšie a uvoľnenejšie. Možno budeš chcieť tento proces opakovať, aby sa uvoľnili hlbšie vrstvy z tvojho srdca. Stačí 10 min. denne a uvidíš, ako sa začne meniť tvoja realita.

A možno sa cítiš vyčerpaná tak celkovo a cítiš, že potrebuješ niečo viac – jednoducho vypnúť na pár dní. Možno máš chuť byť hýčkaná, dostať profesionálnu podporu, starostlivosť, hlbšiu výživu duše a kruh žien, ktoré ťa pochopia.

Predstav si, aké by to bolo mať bezpečný priestor, v ktorom sa môžeš odstrihnúť od tých vonkajších starostí a ponoriť sa do seba. Pustiť nahromadený stres a otvoriť sa viac svojim túžbam, liečeniu a naplneniu na všetkých úrovniach. Zažiť reset, ktorý ti pomôže obnoviť svoju plnú žiarivú energiu a magnetickú príťažlivosť. Aké by to bolo?

Ak ťa to volá, pozývam ťa na VIP tantra seminár pre ženy zameraný na srdcovú čakru Odhalenie Bohyne>>>

Stretneme sa už čoskoro 9.5.-12.5.204 v Kaštieli Voderady.

Klikni sem a prečítaj si viac>>>

S láskou

Amrita

P.S. Napíš mi, ako ty liečiš svoje srdce. Čo tebe pomáha, keď je tvoje srdce zranené?

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.