O mne

Amrita Hanna Slaninková, MBA
terapeutka, médium a tantrická lektorka

Od manažérky k tantričke

Kedysi som bola veľmi vynervovaná, vyčerpaná, v neustálom strese a napätí. Celý deň som sa len naháňala. Všemožne som sa snažila udržať všetko pod kontrolou a v dokonalom stave. Firmu, dieťa, domácnosť, seba, manželstvo... Byť vo všetkom perfektná. V hĺbke duše som sa však cítila osamelá, nešťastná a nevidela som žiaden zmysel života. 

Na to, aby som vydržala tento hektický život, som potrebovala iba štyri jointy marihuany denne a minimálne dvakrát za týždeň som sa musela ísť poriadne opiť do bezvedomia, aby som sa uvoľnila a aspoň na chvíľu nemyslela na všetok ten stres a chaos. A pripadalo mi to úplne normálne...

"Každý svätý má svoju minulosť 
a každý hriešnik má svoju budúcnosť..."

Tantra

V tom čase sme s mojím bývalým partnerom chceli zlepšiť náš intímny život. Kúpili sme si niekoľko knižiek a medzi nimi aj Tantrickú lásku od Sarity. Po prečítaní prvých štyroch strán som zažila silný zážitok prebudenia. Bolo to, akoby ma zasiahol blesk. Najbližších pár hodín som sa cítila ako v tranze a v mojom vnútri sa všetko menilo a transformovalo.

Bola som v šoku. Veď som práve objavila odpoveď na základnú otázku života a smrti! Toto je to, čo som celý život hľadala. Odrazu všetko dávalo zmysel. Zistila som, že tantra nie je len o sexe, ale je to hlboká prepracovaná mystická metóda a cesta transformácie, ktorá vedie k osvieteniu. Kašlať na ten sex, ja chcem osvietenie! 🙂 Chcem sa zbaviť všetkého utrpenia a žiť vo svojom prirodzenom stave blaženosti... 

Už iba meditujem

Chcela som byť okamžite osvietená a tak som začala vášnivo meditovať. Naučila som sa starodávne tantrické techniky, ktoré pomáhajú uvoľňovať traumy a bloky z tela a napojiť sa na svoju vnútornú posvätnú esenciu. Po každej meditácii som cítila obrovskú úľavu. Yes! Funguje to! 

Hneď po prvom seminári (na ktorom nám povedali, aby sme nerobili extrémne životné rozhodnutia) som sa rozhodla predať firmu. Mala som firmu s barovými potrebami, ktorá sa mimochodom volala Ty CoCos s.r.o. Predávala som barové potreby a robila som barmanské show.

Po predaji som konečne mala prostriedky aj čas venovať sa iba meditáciám, mojej novej láske. Bohužiaľ, nový majiteľ firmu časom úplne zruinoval a tak zašlá sláva firmy Ty CoCos je zapísaná už asi iba v Akášskych záznamoch.

V priebehu krátkej doby som absolvovala obrovské množstvo kvalitných tantrických seminárov s najlepšími učiteľmi po celom svete v Indii, Francúzsku, Grécku, Anglicku, Taliansku, Čechách a podobne. Do seminárov som investovala väčšinu svojho času a peňazí. Toto robím mimochodom stále.

V Indii som absolvovala posvätný zasväcujúci rituál Osho Neo-sannyas, kde som získala svoje meditačné meno Ma Prem Amrita - Božský nektár nesmrteľnosti.

Emočný a fyzický detox

Denne som veľa meditovala, čistila som svoje podvedomie a nevedomie a napájala sa na božskú podstatu. Prestala som húliť a detoxikovala som svoje emočné, mentálne aj fyzické telo. “Klasickú” stravu som vymenila za vegánsku a postupne som prešla veľkou osobnou transformáciou.

Pustila som obrovský balík záťaže, stresu a rôznych iných blokov. Zažila som hlboké meditačné stavy a extatické pocity spojenia so všetkým, čo je. Prebudila sa moja kundalini energia a to expandovalo môj orgazmický potenciál. Okrem iného sa vyliečila aj moja senná nádcha, ekzémy, chronické zažívacie problémy, depresie a závislosti. Začala som objavovať, kto v skutočnosti som. 

Učiteľské výcviky

Chcela som vedieť, ako to celé funguje a tak som absolvovala množstvo niekoľkoročných tantrických výcvikov ako viesť skupiny a meditácie. Mojou hlavnou učiteľkou je od začiatku Sarita – osvietená majsterka, ktorá bola priamou žiačkou Osha. Absolvovala som všetky jej učiteľské výcviky a teraz učím v jej úzkom tíme akreditovaných lektorov Tantra Essence.

Za tie roky som sa stala expertkou na tantru, katarzné techniky, Osho meditácie, Vigyan Bhairav Tantru, tachyóny, prácu s energiami a čakrami.

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita

Božské liečenie

Na seminári Božského liečenia v Londýne som zažila silnú aktiváciu liečivého kanálu. Bolo to ako spomenúť si na niečo, čo som už dávno zabudla. Odvtedy fungujem ako médium a dokážem presmerovávať vysoko vibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami.

Na Božskom liečení najviac milujem čistotu a láskavosť tejto energie, ako aj efektívnosť a hĺbku liečenia. Absolvovala som všetkých 5 úrovní liečenia, vrátane nadstavby. Momentálne som jediná na Slovensku, ktorá lieči touto metódou.

Čo robím teraz

A ako vyzerá môj život v súčasnosti? Keď sa práve nestarám o svojho syna, tak meditujem, chodím na transformačné semináre a učím sa nové techniky. A samozrejme čakám, kedy ma už konečne osvieti :).

Okrem toho pomáham ľuďom na spirituálnej ceste a žiť život v radosti a ľahkosti. Organizujem tantrické semináre, píšem články s radami a tipmi, ako žiť vedome, nahrala som sériu liečivých meditácií na očistu podvedomia a tiež organizujem skupinové liečenia na diaľku technikou Božského liečenia.

Občas sa objavia nové výzvy, alebo staré zabudnuté bolesti. Teraz je to však iné. Teraz mám tieto účinné techniky, ktoré mi pomáhajú zvládať akékoľvek náročné životné situácie s ľahkosťou.

Tantra, meditácie a liečenia sú moja vášeň, môj život. Je to to, čo dýcham, to čo žijem. A toto posolstvo je môj odkaz svetu, lebo toto je to, čo všetci hľadáme. Cestu domov. Cestu k sebe samému.

Si vítaný pridať sa ku mne na tejto ceste akýmkoľvek spôsobom to cítiš.

Ako ti môžem pomôcť?

Výcviky, ktorými som prešla

Toto okienko je hlavne pre mňa. Často mám pocit, akoby som bola neustále v procese a stále niečo spracovávala a čistila. Je to ako pozerať sa do súdku s vodou a jablkami. Jedno vytiahnem a hneď tam vypláva ďalšie. Občas z toho cítim frustráciu. Pozerám sa do súdka a stále ho vidím plný, akoby som nič nespravila. Málokedy si spomeniem obzrieť sa za seba a vidieť tú obrovskú hromadu vytiahnutých jabĺk.

 • Certifikovaná tantrická lektorka: jedna z prvých deviatich ľudí na svete, ktorí ako prví prešli dvojročným živým tréningom Tantra Teacher's Training pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarity a jej spoluučiteľov.
 • Certifikovaná facilitátorka Vigyan Bhairav Tantry - 5000 rokov staré učenie obsahujúce 112 metód na osvietenie - on line kurz plus 3-ročný živý tréning v Indii pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.
 • Certifikovaná lektorka Osho katarzných techník absolvovala 4 nezávislé živé tréningy u rôznych učiteľov: Sarita, Vatayana - učiteľka z meditačného Osho centra v Pune, Khushru, Prem Agni.
 • Certifikovaná lektorka Goddess Essence - Esencia Bohyne - ročný živý tréning pre ženy so Saritou.
 • Certifikovaná koučka VITA metódy v oblasti sexu, lásky a vzťahov - ročný intenzívny tantrický online tréning. 
 • Párová Tantra - 3 ročný tréning s Mahasatvaa Ma Ananda Sarita a Suta Bodhisatvaa.
 • Tantric Body Dearmoring I and II, Rapture retreat, Tantric Full Body Energy Orgasm - Andrew Barnes.
 • Certifikovaná liečiteľka metódou Božské liečenie - Divine healing, všetkých 5 úrovní vrátane nadstavby od Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire - 3-ročný tréning.
 • Výcvik Demartini metódy.
 • Výklad zmluvy duše (Soul Contract Reading) - Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire.
 • Výcvik chirurgie svetelného tela (Light Body Surgeon Training) - 2-ročný živý tréning, Dr. Ahlmeirah Ariel Hallaire.
 • Certifikovaná liečiteľka Tachyónovou technológiou.
 • Akreditovaná lektorka Mohendžodára: 4-ročný tréning tantra jógy pre ženy.
 • Kňažka Živeny - ročný tréning pre nadobudnutie zručností kňažky a vedenie rituálov.
 • Osho Neo-Sannyas meditačné meno Ma Prem Amrita (Božský nektár lásky) získala v Indii v Oshovom centre v Dharmasale pod Himalájami od Ma Prem Neelam, počas posvätného iniciačného rituálu. Ma Prem Neelam bola Oshovou priamou žiačkou a bola ním osobne zasvätená ako robiť tieto rituály.
 • Vyštudovala Vysokú školu manažmentu v anglickom jazyku a získala titul MBA (Master of Business Administration).

Meditácia zdarma

Očista od negatívnych energií.