Očista od negatívnych energií

Audio meditácia ZDARMA

Počas dňa na seba nachytáme rôzne množstvo negatívnych energií.

Táto 14 minútová meditácia, v ktorej sú ukotvené vysokovibračné očistné frekvencie, ti pomôže ľahko a rýchlo sa týchto energií zbaviť.

Zažiješ tak okamžitú úľavu a uvoľnenie.

Zadaj svoj e-mail, na ktorý ti môžem meditáciu poslať.

0
ľudí si už stiahlo túto meditáciu.

Kam ti môžem meditáciu poslať?

Tvoje osobné údaje spracovávam v súlade s platnou SK a EU legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov GDPR

Pozri, čo píšu ľudia, ktorí ju už majú:

Je to úžasná magická meditácia, pri ktorej sa dokážem hneď uvoľniť. Myšlienky sa stratia do neznáma. Zapálila som si k nej aj sviečku z bielej šalvie… Po tejto meditácii nie som nervózna a rýchlo zaspím a ráno sa zobudím svieža... Budem ju počúvať každý večer, pretože za posledných pár rokov sa toho nahromadilo mnoho… Zo srdca ďakujem za skvelú meditáciu.

Zuzana

Ahoj Amrita. Ďakujem aj ja za meditáciu. Hneď po prvom vypočutí som ráno vstala s úžasnou náladou a všimlo si to aj okolie. Po mojom ťažkom období sa opäť usmievam a mám dobrú náladu. Veľmi mi pomáha. Stáva sa zo mňa iný človek a ja ti za to moc ďakujem. Za všetky tvoje meditácie moc, moc ďakujem. Pomáhajú mi vstať a ísť vpred a užívať si každý deň, každú hodinu, každú minútu, každú sekundu. Veľká vďaka.

Milka

Mala som náročný týždeň a tak som si pustila meditáciu. Cítila som, ako všetko napätie a nervozita sa zo mňa odplavuje. Tvoj príjemný hlas je balzam na dušu… Púšťam si ju ráno aj večer. Veľká vďaka

Ejmy

Ahoj, meditácia je super, cítim pri nej energie ako pri liečení, počúvam ju každý večer pred spaním. Včera ma hrozne bolela hlava, tak som si ju pustila dvakrát po sebe a bolesť prestala. Super Amrita, ďakujem, že si.

Zuzana

Milá Amrita, jsem na dovolené a poslouchám Tvoji nádhernou, přímo Boží meditaci. Uklidňuje, povznáší a léčí. Děkuji, že jsi.

Eva

"Ahoj Amrito, děkuji moc za meditaci. Poslouchám meditaci očista od negativních energií zhruba obden. To, co prožívám a cítím je pro mě moc povznášející, kdy se úplně celá uvolním, jakobych přešla do jiného světa či dimenze. Cítím se po ní volná, usmívam se bez důvodu, jakobych byla zamilovaná, akorát že teď jsem po rozchodu s přítelem. Hodně nabíjecí meditace."

Stella

Cítila som úžasný pokoj, kľud a cítila som sa po celý deň výborne. Som už dlhší čas na PN-ke s problémami chrbtice. Po meditácii sa mi zmiernila aj bolesť a cítila som sa omnoho lepšie. Ďakujem veľmi pekne 🙂 S laskou a hlbokou úctou.

Ivana

Milá Amrita. Áno, počúvam túto meditáciu každý deň. Je úžasná. Cítim prúd negatívnych energií vychádzať z môjho tela, taktiež príchod tých pozitívnych. Už dávno som to potrebovala. Po tejto meditácii sa cítim uvoľnená, kľudná… Cítim, že sa so mnou niečo deje. Veľmi Ti ďakujem, že si mi ju poslala, z celého srdca. Si skvelý človek.

Iveta