Tantra

transformačné semináre

Tantra pre mužov a ženy, pre jednotlivcov aj páry.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre páry aj jednotlivcov.

Čo ak je v tebe špeciálne miesto...

Skrytý poklad darov, o ktorých nevieš.

Posvätné miesto obrovskej orgazmickej energie, lásky, slobody a múdrosti.

Čo ak… je celý tvoj život iba o tom, aby si toto miesto našiel/a?

Objav svoju posvätnú esenciu

Čo je to Tantra

Tantra je viac ako 5.000 rokov staré učenie, ktoré bolo ukrývané v tajnosti. Cez špeciálne meditácie a techniky ti pomáha uvedomiť si svoju božskosť, žiť život naplno a zlepšovať všetky oblasti tvojho života.

Je to veľké áno životu a žitiu naplno všetkého, čo život reprezentuje. Či už je to sexualita, emócie, láska, vzťahy, tvorenie, intuícia, zmysly, spiritualita a vedomie.

Využíva našu životodarnú energiu na dosiahnutie vyšších stavov vedomia a uvedomenie si seba ako božskej bytosti - čo je tá najvyššia sloboda. Má schopnosť premeniť bolesť na radosť.

Je to návrat domov - k celistvosti a prepojeniu so všetkým, čo je. Tantra je spirituálnou cestou k osvieteniu, umením, vedou a životným štýlom zároveň.

Čakrový systém

Tantra sa opiera o čakrový systém siedmich energetických centier tela. Čakry sú energetické víry v tele, ktoré nás učia určité životné lekcie. Otvorením celého čakrového systému sa spúšťa naša kundalini energia, a otvárame sa tak svojmu plnému potenciálu a prijatiu božskosti.

Prvých 6 čakier má v ženskom a mužskom tele opačnú polaritu. Dobrou správou je, že stačí otvoriť svoje plusové čakry a ostatné sa prebudia automaticky. Pre ženu sú to 2., 4. a 6., pričom siedma čakra je mimo dualitu.

Preto semináre pre ženy, ktoré organizujeme sú zamerané práve na tieto centrá.

Zaži 5.000 rokov staré meditácie

Čo je obsahom týchto seminárov?

Zabudni na nudné mentálne techniky. Na seminároch prechádzame hlbokým transformačným procesom pomocou starodávnych meditácií, spontánneho tanca, posvätných rituálov, emocionálneho uvoľnenia, masáží, zdieľania, channelovania, posvätnej geometrie, dýchacích cvičení, a techník na odblokovanie čakier a energie.

Tieto techniky a meditácie channelovala osvietená tantrická majsterka Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Pomocou týchto seminárov budeš mať možnosť spoznať svoje skutočné ja a otvoriť sa prijatiu viac lásky, extáze, vnútornej múdrosti a božskosti.

Táto premena sa hlboko ukotví v tvojej bytosti, takže ju potom môžeš žiť a zdieľať aj s ostatnými vo svojom každodennom živote.

Cíť sa v bezpečí pod vedením akreditovaných Tantra-Essence lektorov:

Amrita Hanna Slaninková

Tantrická lektorka, holistická terapeutka a médium. Je hlboko zamilovaná do tantry ako spirituálnej cesty k osvieteniu. Fascinuje ju transformčná sila tantry, ktorá má moc zmeniť bolesti z minulosti na lásku a odomknúť tak tvoj plný potenciál. Jej silná energia spolu so schopnosťou vytvoriť bezpečný posvätný priestor vedie skupinu do hlbokej transformácie.

Ma Prem Tanmaya

Jej spôsob učenia je plný srdca a pozvania kvitnúť do blaženosti, lásky a meditácie. Jej ľahký a hravý prístup je vyvážený hlbokými skúsenosťami s meditáciami a osobnostným rozvojom. S jej vášňou pre tantru pozýva svojich študentov, aby všetko pustili a zažili ten zázrak, ktorý sa môže stať, keď prijmeme to, kým sme boli stvorení byť a otvoríme sa meditácii a liečeniu.

Jonathan Clarke

Tantrický lektor, lektor jogy a meditácií, a kvalifikovaný terapeut. Okrem toho Jonathan vychoval 2 deti a strávil 27 rokov v korporátnom biznise. To mu dáva hlbokú empatiu voči tým, ktorí sa snažia prepojiť spirituálnu prax s každodenným životom. Používa pohyb, dych a potešenie na vyživovanie cesty osobnostného rozvoja a prepojenia s duchovnom.

Všetci lektori majú dlhoročné skúsenosti s tantrou, meditáciami, osobnostným rozvojom, liečením a prácou s energiami. Prešli mnohými intenzívnymi výcvikmi pre prácu so ženami, mužmi, so skupinami, pármi aj jednotlivcami. Sú to vysokokvalifikovaní lektori.

Vyber si ten správny seminár pre seba a odomkni svoj plný potenciál

Kalendár akcií

Semináre môžeš absolvovať jednotlivo. Nemusíš absolvovať celú sériu a je jedno v akom poradí na semináre pôjdeš.

Liečenie 17 čakier na diaľku

22.4.2020, na diaľku v pohodlí tvojho domova
Odblokovanie, aktivácia a nabitie 17 čakier plus zharmonizovanie celého čakrového systému.

Od sexu k nadvedomiu: 4. čakra

22.5. - 24.5.2020, Hotel Malvázia, Prievaly
Tantra pre mužov a ženy. Téma: srdcová čakra, bezpodmienečná láska, odpustenie, súcit, vzťahy, výživa, orgazmus srdca. Prihlasovanie otvorené. Klikni na obrázok a prečítaj si viac info.

Esencia Bohyne 2: Mystérium ženského lona

5.6. - 7.6.2020, Penzión Na slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre ženy - druhá čakra. Zharmonizuj svoj menštruačný cyklus, nauč sa pracovať so svojimi emóciami a naplno príjmi svoju vášeň a sexualitu.

Esencia Bohyne 3: Žena liečiteľka, otvorenie sa darom intuície

2.10. - 4.10.2020, Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre ženy - tretie oko. Otvor sa vyššej pravde a staň sa opäť múdrou ženou. Tou, ktorá vie, tou, ktorá lieči.

Od sexu k nadvedomiu: 5. čakra

23.10. - 25.10.2020, Lovinka, Zvolenský kraj
Tantra pre mužov a ženy. Téma: hrdlová čakra, hovorenie svojej pravdy, kreativita, tvorenie v súlade s vyšším princípom. Prihlasovanie je otvorené. Klikni na obrázok a prečítaj si viac info.

Esencia Bohyne 4: Majstrovstvo ženskej spirituality

20.11. - 22.11.2020, Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre ženy - korunná čakra. Odomkni svoj plný potenciál Bohyne a nauč sa tvoriť si raj na zemi.

Tantra pre mužov a ženy.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre páry aj jednotlivcov.

Napadla ťa otázka?

Potrebuješ si niečo ujasniť?

Napíš mi alebo mi zavolaj na: amrita@amrita.sk, 00 421 903 797 188