Tantra

transformačné semináre

Tantra pre mužov a ženy, pre jednotlivcov aj páry.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre páry aj jednotlivcov.

Čo ak je v tebe špeciálne miesto...

Skrytý poklad darov, o ktorých nevieš.

Posvätné miesto obrovskej orgazmickej energie, lásky, slobody a múdrosti.

Čo ak… je celý tvoj život iba o tom, aby si toto miesto našiel/a?

Objav svoju posvätnú esenciu

Čo je to Tantra

Tantra je viac ako 5.000 rokov staré učenie, ktoré bolo ukrývané v tajnosti. Cez špeciálne meditácie a techniky ti pomáha uvedomiť si svoju božskosť, žiť život naplno a zlepšovať všetky oblasti tvojho života.

Je to veľké áno životu a žitiu naplno všetkého, čo život reprezentuje. Či už je to sexualita, emócie, láska, vzťahy, tvorenie, intuícia, zmysly, spiritualita a vedomie.

Využíva našu životodarnú energiu na dosiahnutie vyšších stavov vedomia a uvedomenie si seba ako božskej bytosti - čo je tá najvyššia sloboda. Má schopnosť premeniť bolesť na radosť.

Je to návrat domov - k celistvosti a prepojeniu so všetkým, čo je. Tantra je spirituálnou cestou k osvieteniu, umením, vedou a životným štýlom zároveň.

Čakrový systém

Tantra sa opiera o čakrový systém siedmich energetických centier tela. Čakry sú energetické víry v tele, ktoré nás učia určité životné lekcie. Otvorením celého čakrového systému sa spúšťa naša kundalini energia, a otvárame sa tak svojmu plnému potenciálu a prijatiu božskosti.

Prvých 6 čakier má v ženskom a mužskom tele opačnú polaritu. Dobrou správou je, že stačí otvoriť svoje plusové čakry a ostatné sa prebudia automaticky. Pre ženu sú to 2., 4. a 6., pričom siedma čakra je mimo dualitu.

Preto semináre pre ženy, ktoré organizujeme sú zamerané práve na tieto centrá.

Zaži 5.000 rokov staré meditácie

Čo je obsahom týchto seminárov?

Zabudni na nudné mentálne techniky. Na seminároch prechádzame hlbokým transformačným procesom pomocou starodávnych meditácií, spontánneho tanca, posvätných rituálov, emocionálneho uvoľnenia, masáží, zdieľania, channelovania, posvätnej geometrie, dýchacích cvičení, a techník na odblokovanie čakier a energie.

Tieto techniky a meditácie channelovala osvietená tantrická majsterka Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Pomocou týchto seminárov budeš mať možnosť spoznať svoje skutočné ja a otvoriť sa prijatiu viac lásky, extáze, vnútornej múdrosti a božskosti.

Táto premena sa hlboko ukotví v tvojej bytosti, takže ju potom môžeš žiť a zdieľať aj s ostatnými vo svojom každodennom živote.

Cíť sa v bezpečí pod vedením akreditovaných Tantra-Essence lektorov:

Amrita Hanna Slaninková

Tantrická lektorka, holistická terapeutka a médium. Je hlboko zamilovaná do tantry ako spirituálnej cesty k osvieteniu. Fascinuje ju transformčná sila tantry, ktorá má moc zmeniť bolesti z minulosti na lásku a odomknúť tak tvoj plný potenciál. Jej silná energia spolu so schopnosťou vytvoriť bezpečný posvätný priestor vedie skupinu do hlbokej transformácie.

Ma Prem Tanmaya

Jej spôsob učenia je plný srdca a pozvania kvitnúť do blaženosti, lásky a meditácie. Jej ľahký a hravý prístup je vyvážený hlbokými skúsenosťami s meditáciami a osobnostným rozvojom. S jej vášňou pre tantru pozýva svojich študentov, aby všetko pustili a zažili ten zázrak, ktorý sa môže stať, keď prijmeme to, kým sme boli stvorení byť a otvoríme sa meditácii a liečeniu.

Prabuddha

Oddaný lektor a študent Tantry, Tao, jogy a meditácií. Jeho láskavá prítomnosť a oddanosť meditácii ťa vedie na magickej ceste do vnútorných aj vonkajších priestorov, aby si mohol objaviť posvätnosť nádhery toho kým si. Používa nástroje a metódy cesty Osha a Sarity, aby pomohol študentom zažiť hlbokú transformáciu života.

Všetci lektori majú dlhoročné skúsenosti s tantrou, meditáciami, osobnostným rozvojom, liečením a prácou s energiami. Prešli mnohými intenzívnymi výcvikmi pre prácu so ženami, mužmi, so skupinami, pármi aj jednotlivcami. Sú to vysokokvalifikovaní lektori.

Vyber si ten správny seminár pre seba a odomkni svoj plný potenciál

Kalendár akcií

Vzhľadom na koronavírus sa môžu termíny skupinových seminárov zmeniť. Môžeš sa však prihlásiť. Ak by ti nový termín nevyhovoval, tak ti vrátime zálohu.

Semináre môžeš absolvovať jednotlivo. Nemusíš absolvovať celú sériu a je jedno v akom poradí na semináre pôjdeš.

Celosvetové liečenie aury ZDARMA

25.8. 2021 21:00na diaľku v pohodlí tvojho domova
Úľava od stresu a napätia, lepší spánok, viac energie, ľahkosť a nadhľad.

Umenie milovania / Master Lover

9.9. 2021 - 12.9. 2021Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre mužov aj ženy, páry aj jednotlivcov. Nauč sa umenie posvätného milovania a priveď do svojho života viac lásky, intimity a prepojenia na úrovni duší.

Esencia Bohyne 1: Odhalenie Bohyne

12.11. 2021 - 14.11. 2021Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre ženy - srdcová čakra. Zlepši svoje vzťahy, sebaprijatie a objav svoju posvätnú esenciu bezpodmienečnej lásky.

Tantra pre mužov a ženy, jednotlivcov aj páry.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre jednotlivcov aj páry.

Napadla ťa otázka?

Potrebuješ si niečo ujasniť?

Napíš mi alebo mi zavolaj na: amrita@amrita.sk, 00 421 903 797 188