Kráčaš svoju cestu duše?

Keď kráčame správnou cestou, cítime sa v harmónii, spokojní a naplnení.

Život sa stáva ľahký a radostný. Vychutnávame si každý moment a život je oslavou.

Ak však nežijeme podľa svojej vnútornej pravdy, cítime sa frustrovaní, nespokojní a nenaplnení. Naša duša sa cíti uväznená a zúfalo túži po tom, aby mohla žiť to, čo sem prišla žiť.

Prečo teda nežijeme život, po akom túžime?

Všetci sa rodíme s jasným zámerom toho, po čom túži naša duša. Je to náš vnútorný zmysel, ktorý nás vždy naviguje tým správnym smerom. Rodíme sa aj s plným potenciálom toto všetko dosiahnuť.

V čom je teda háčik? 

Od detstva sme boli manipulovaní dôverovať viac druhým – hlavne autoritám, ako svojej vlastnej vnútornej pravde. Hovorili nám, čo môžeme a čo nemôžeme, čo je správne a čo nie, čo by sme mali robiť a čo nemali, čo si zaslúžime a čo nie.

Ako deti vnímame dospelých ako Bohov. Sme v totálnej dôvere vo všetko, čo hovoria. Takže keď ich pravda nesedela s tým, čo sme cítili sami, tak to v nás vyvolalo zmätok, vnútorné rozpoltenie a neistotu. Oni predsa musia mať pravdu, sú väčší, skúsenejší. Takže to, čo cítim ja je nesprávne.

Postupne sme sa odpojili od svojho vnútorného zmyslu a prestali sme mu dôverovať. Začali sme robiť to, čo hovoria ostatní. Následkom toho nežijeme v súlade so svojím volaním duše a nevyužívame svoj plný potenciál.

Sme tak odrezaní od seba, že už možno ani nevieme, čo je tá naša skutočná vnútorná pravda. V hlave máme toľko rôznych hlasov a každý vraví niečo iné. A my nevieme, ktorý je ten správny, ktorý je ten náš.

Náš šiesty zmysel je náš vnútorný kompas pre spokojný a naplnený život. Je pre nás životne dôležitý.

Bez kontaktu so svojou najhlbšou pravdou v skutočnosti iba prežívame a nežijeme svoj život naplno. Žijeme život niekoho druhého.

Nikdy však nie je neskoro túto svoju pravdu objaviť a začať jej opäť dôverovať.

Na to, aby sme ju objavili, potrebujeme znova prebudiť svoj vnútorný zmysel, ktorý s ňou má kontakt a tým je naša intuícia>>>

Prebudením svojej intuície sa dostávame do kontaktu so svojím skutočným Ja a to nás privádza naspäť na našu cestu duše.

Ako deti sme boli príliš slabí, aby sme čelili všetkým tým dospelým. Teraz sme už však dospelí a máme tú moc rozhodovať za seba a žiť to, po čom túži naše srdce.

Je dôležité, aby sme sa opäť spojili so svojím vnútorným hlasom, začali mu dôverovať a konať na jeho základe. Iba tak sa môže náš život vrátiť naspäť do harmónie.

Vezmi si svoj život späť!

Vráť sa do svojej pravdy a vstúp do svojej sily a moci. Prestaň počúvať tých druhých a spoj sa so svojou vnútornou múdrosťou. Začni si opäť dôverovať.

Kedykoľvek sa cítiš neistá, alebo nevieš ako sa rozhodnúť, zastav sa. Zatvor oči a spoj sa so sebou. Precíť svoj pocit v tele. Ako sa cítiš, čo sa v tebe deje? Opýtaj sa: Čo je moja skutočná pravda? Nájdi ten pocit v tele. Zisti, kde sídli. Spoj sa s ním. Nacíť si ho. Možno má pre teba správu. Vypočuj ho. Uvoľni sa do tej správy a prijmi ju. Dovoľ jej, aby sa rozšírila do celého tvojho tela. Cíť tú neotrasiteľnú istotu tej správy a uvoľni sa do dôvery. Otvor oči a konaj na základe tejto správy.

Ak si príliš zavalená dennými starosťami a nedarí sa ti vyhradiť si denne čas pre seba, mám pre teba niečo lepšie. Transformačný seminár zameraný na aktiváciu a rozšírenie intuície, ktorý kompletne zmení tvoj život, aby si opäť mohla byť sama sebou.

Na tomto seminári budeš mať možnosť prebudiť svoju intuíciu, vstúpiť do svojej pravdy, začať jej opäť dôverovať a konať na jej základe. Aby si mohla žiť naplňujúci a šťastný život v súlade so svojou dušou.

Seminár žena liečiteľka, otvorenie sa darom intuície>>>

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

S láskou

Amrita

P.S. Prihlás sa na celosvetové liečenie aury zdarma tu>>>

P.S.2 Všetky moje aktivity a články môžeš sledovať v tejto FB skupine>>>

P.S.3 Čo ďalšie pre teba pripravujem? Pozri si kalendár akcií tu>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.