Ako moja duša dostala napiť po tisícoch rokov smädu.

Môj život a pohľad na svet sa obrátil o 180 stupňov, keď som si prečítala prvé 4 stránky z knižky Tantrická láska. Očakávala som, že to bude niečo o sexe. Ale toto bol pre mňa úplný šok!

Dovtedy som žila obyčajný život, vyštudovala som City University v Bratislave, založila som si vlastnú firmu, chodila som do práce, mala som muža, dieťa a žila som veľmi materiálnym spôsobom života. Bola som ateistka a neverila som na žiadne duchovno, energie alebo čokoľvek mimo fyzickej reality. Lebo čoho sa nedá dotknúť, to neexistuje.

Napriek tomu, že som mala všetko, tak som cítila veľkú prázdnotu a cítila som sa nenaplnená a nešťastná.

Nechápala som zmysel života. Načo je toto všetko?

Pripadalo mi to, ako keby sme boli iba banda debilov, ktorí sa bezcieľne motajú po tejto planéte a nikto vlastne nevie, čo robíme alebo kam smerujeme. Okrem toho teda, že smerujeme do záhuby, lebo si likvidujeme planétu a samých seba. A nikto to nevie zastaviť. Nevidela som žiadne svetlo na konci tunela.

Ale keď som si prečítala tieto 4 stránky, tak som bola šokovaná. Veď toto je odpoveď! Našla som odpoveď na základnú otázku života a smrti! A oni na to majú návod!

Nebola to žiadna filozofia – žiadne prázdne reči o tom, či vesmír funguje tak alebo inak. A nebola to ani žiadna náboženská ideológia o tom, akí by sme mali byť milí, láskaví a priateľskí ale nie sme, lebo sme úplne zlí a skazení hriešnici.

Ale toto bol odrazu návod – metóda, ako na to. Keď cítiš nenávisť, bolesť, alebo smútok – to nie si ty. Pozri sa do seba a uvidíš svoje skutočné ja. Uvidíš, ako láska sama vybublá na povrch. A potom sa už nemusíš tváriť, že si milý a láskavý. Stávaš sa láskou samotnou, čo je naša najhlbšia podstata. Náš prirodzený osvietený stav bytia. Stačí iba odhodiť to, čím nie sme. 

A oni vedeli ako na to!

Bol to pre mňa prevratný objav. Toto bolo konečne riešenie, metóda! Návod, ako si vyriešiť všetky svoje problémy a stať sa osvieteným.

Zistila som, že je to v poriadku tak, ako to je. Že my všetci sme v poriadku. Nie sme žiadni skazení hriešnici. Sme posvätní. Iba prechádzame procesom rozvoja vedomia do nového zlatého veku. Aby sme opäť žili v harmónii a v jednote so všetkým, čo je.

Že osvietenie nie je iba pre pár jednotlivcov, ktorí žijú v jaskyni mimo civilizácie a na to, aby ich osvietilo, musia celý deň meditovať. Ale že je to ďalší krok v evolúcii človeka.

Tak, ako sme sa vyvinuli z pračloveka na moderného človeka, tak teraz prechádzame procesom k osvietenému vedomiu. Čisté bytie v blaženosti. A oni na to majú návod! Vedia, čo treba urobiť, aby to človek dosiahol! Wow!

Odrazu som videla svetlo na konci tunela.

Tak som začala surfovať po internete a zistila som, že Mahasatvaa Ma Ananda Sarita – osvietená tantrická majsterka, ktorá napísala túto knižku, príde robiť seminár do Čiech. Odpadávala som! Hora ide k Mohamedánovi… Hneď som sa prihlásila.

Celý seminár bol pre mňa úžasným zážitkom. Tie meditácie a techniky boli také zvláštne, úplne iné s akými som sa kedy stretla. Nebolo to žiadne nudné sedenie v tureckom sede. Mali šťavu, boli jednoduché a pritom také hlboké a účinné! A naozaj fungovali!

Po seminári som cítila neskutočnú úľavu. „Ááááhhh… tak TOTO presne som potrebovala.“ Akoby moja duša dostala napiť po tisícoch rokov smädu. Cítila som sa tak vyživená, prečistená, ľahká a slobodná. Mala som chuť kričať od radosti. Cítila som, ako mi život koluje žilami a každou bunkou môjho tela. Cítila som sa tak živá. Tak toto je ono! Milujem to…

A chcem viac!

Od toho momentu som beznádejne vášnivo zamilovaná do tantry. Začala som chodiť z jedného seminára na druhý. Cestovala som po celom svete, aby som nasávala čo najviac zo Saritinho učenia a učenia tantry ako takej. Za tie roky som prešla hlbokou osobnou transformáciou.

Zažila som rôzne tantrické semináre. Ale iba tie Saritine si v sebe nesú neopísateľnú hĺbku, dávnu múdrosť a posvätnosť.

A tak som absolvovala jej špeciálny výcvik, ako učiť tantru a predávať toto učenie ďalej. Takže teraz učím ako jedna z tímu jej akreditovaných lektorov.

Tantra je moja vášeň, môj život. Je to to, čo dýcham, to čo žijem. Je cool, sexi, plná vášne, lásky, emócií a spirituality. Zahŕňa všetko, čím sme.

A toto posolstvo je môj odkaz svetu, lebo toto je to, čo všetci hľadáme. Cestu k sebe samému. Cestu domov, do jednoty.

Takže ak sa ti to páči, tak lajkuj, zdieľaj a sleduj ma na Facebooku>>>

Alebo to príď zažiť aj ty.

Najbližší seminár: Tantra pre ženy – Esencia Bohyne sa koná už čoskoro. Viac si môžeš prečítať tu>>>

Nech je tvoja cesta akákoľvek ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

s láskou

Amrita – terapeutka a tantrická lektorka

P.S. Pravideľne organizujem liečenie aury na diaľku zdarma. Viac informácií a prihlásiť sa môžeš tu>>>

P.S.2. Všetky moje tantrické semináre si môžeš pozrieť tu: kalendár akcií>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
 1. kamila píše:

  Súhlasím s Vami p.Stanislava, to všetko čo ponúka táto p.Amrita je biela mágia a ona to posúva ďalej. Modlím sa aby svet neprepadol zlu . Ak chce pomáhať , tak by to robila bez nároku na odmenu .
  Boh je cesta ,pravda a život!!!

 2. Renda píše:

  Tak co tady ztrácíte čas???

 3. admin píše:

  Tantra nie je náboženstvo. Je to metóda – technika, ako si spracovať svoje negatívne emócie, stresy a napätia a cítiť viac lásky, uvoľnenia a radosti vo svojom živote. Je neutrálna a nebije sa so žiadnym vierovyznaním. Súhlasím, nemusí to byť pre každého. Každému funguje niečo iné. Treba ísť tou cestou, ktorá funguje vám.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.