Čo blokuje našu hojnosť?

Možno si šikovný, kreatívny a nebojíš sa makať, ale aj napriek tomu k tebe hojnosť neprichádza v takej miere, ako by si si želal alebo potreboval.

A možno si sa už aj nad tým zamýšľal, že čím to je… Prečo sa druhým (možno menej šikovným, menej kreatívnym a menej pracovitým) darí a tebe nie?
Čo oni majú, čo tebe chýba? Alebo v čom to väzí?

Ak si na ceste osobnostného rozvoja, tak už určite vieš, že chyba nie je tam vonku. Pretože my sami sme tí, ktorí si tvoríme svoju realitu.

A možno si už vyskúšal veľa vecí, ktoré nefungovali a teraz hľadáš spôsoby, ako zistiť, čo konkrétne v tvojom vnútri ťa blokuje a ako to odstrániť, aby si sa otvoril väčšiemu prúdu hojnosti.

To, ako sa nám darí finančne, nie je závislé od vonkajších okolností, ale od nášho vnútorného nastavenia.

Volám sa Amrita Hanna Slaninková som holistická terapeutka, médium a tantrická lektorka. Osobnostnému rozvoju sa venujem viac ako 10 rokov. Mojimi kurzami a terapiami prešlo za tie roky viac ako 18.000 ľudí. Na svojej ceste som zažila veľa prelomových „aha“ momentov, ktoré mi ukázali a potvrdili, že naše podvedomé presvedčenia a programy sú tým, čo v skutočnosti tvorí našu realitu.

Prácou na sebe a s mojimi klientami som zistila, že nás limituje
6 hlavných podvedomých blokov hojnosti:

1. Odpor voči peniazom
Napríklad: peniaze sú koreňom všetkého zla, kazia charakter, peniaze nie sú všetko, atď…

Ak si v sebe nesieme podvedomý odpor k peniazom a vnímame ich ako nutné zlo alebo ako niečo špinavé, tak sa im budeme podvedome vyhýbať. Ako niečomu zlému alebo nevhodnému, čo nechceme mať vo svojom živote.

2. Posudzovanie bohatých a chudobných
Napríklad: lepšie je byť zdravý ako bohatý. Bohatí sú chamtiví, skazení, plytkí, márnotratní, myslia iba na peniaze. Chudobní sú cnostnejší, pokorní, šťastnejší, atď…

Ak vnímame bohatých ľudí negatívne, tak sa budeme podvedome vyhýbať tomu stať sa jedným z nich. A radšej sa budeme radiť medzi menej majetných, lebo v takejto pozícii sa cítime lepšie.

3. Nízka sebahodnota
Napríklad: nemôžem si pýtať viac, musím sa uskromniť, nezaslúžim si to, nič neviem, nič ma nebaví, všetci zneužívajú moje dobré srdce, atď…

Negatívnym vnímaním seba sa dopredu odsudzujeme na neúspech. Znižujeme svoju seba hodnotu a sabotujeme svoju prosperitu. Priťahujeme k sebe situácie, ktoré potvrdzujú naše presvedčenia a nedovolíme si prijímať.

4. Práca vs. peniaze
Napríklad: bez práce nie sú koláče, treba si to odmakať, ľahko prišli – ľahko odídu, atď…

Tieto presvedčenia nám sťažujú celý proces prijímania a limitujú naše možnosti. Je to ako ísť v lete na sánkach. Niečo síce zarobíme, ale musíme si to vydrieť a tým si to robíme ťažšie. Sústredíme sa na prácu, ktorá je nepríjemná a veci, ktoré nás bavia nevnímame ako prácu, ktorá by nás mohla uživiť.

5. Nedá sa to kvôli vonkajším podmienkam
Napríklad: Som v zlej situácii, doba je zlá, ľudia nemajú peniaze, nie sú príležitosti, atď…

Ak veríme, že za našu situáciu môže niekto druhý alebo niečo, čo nemôžeme ovplyvniť, tak sa dávame do pozície bezmocnosti. Odovzdávame tak svoju silu a moc niekomu inému, a tak sa staviame do patovej situácie, ktorú nemôžeme zmeniť.

6. Strachy
Napríklad: Strach mať peniaze, ľudia mi budú závidieť, zneužívať ma, strach z neúspechu, strach z úspechu, atď…

Podvedomé strachy sú jedným z najväčších blokov k prúdu hojnosti. Ak máme strach, tak nás to jednoducho nepustí za určitú hranicu. Peniaze možno zarobíme, ale aj ľahko odídu, aby sme nemuseli čeliť tej situácii, ktorej sa obávame.

Všetky tieto presvedčenia v našom podvedomí vytvárajú dohromady obrovský ochranný múr voči hojnosti. A tak nech sa snažíme akokoľvek, tak pre nás nie je možné posunúť sa ďalej.

A čo s tým teraz?

Možno sú pre teba tieto veci nové a možno si naopak hovoríš, že to už všetko poznáš a aj napriek tomu je tvoja situácia rovnaká.

Vieš čím to je?

Je to preto, že nestačí, aby si o tom vedel a zmenil to vo svojej hlave. Tieto programy musia byť hlboko prepísané aj v celom tvojom tele – na emočnej, mentálnej a fyzickej úrovni.

Všetky naše presvedčenia sú založené, podporované a vyživované balíkom negatívnych emócií, ktoré potrebujú byť vyčistené, aby sa program naozaj prepísal.

To znamená, že nový program musí byť prijatý celou tvojou bytosťou a každou bunkou, aby tvoja myseľ, srdce, duša aj telo súznili s novým programom a vibrovali na vyššej úrovni lásky, vďačnosti a hojnosti.

Pre mňa bolo najväčším blokom presvedčenie, že sa spirituálnou prácou a mojou schopnosťou liečiť na diaľku neuživím. Teraz však žijem opak a zarábam viac, ako by som zarábala “normálnou” prácou, na ktorú som bola vyškolená. A zároveň robím to, čo ma baví a je mojím životným poslaním.

Viem, že je to možné aj pre teba a tak by som ti s tým rada pomohla.

Vytvorila som teda kompletný manuál,
ktorý obsahuje 5 kľúčových krokov k väčšej hojnosti:

 1. Test podvedomých blokov hojnosti.
 2. 170 liečivých pozitívnych afirmácií na prepísanie limitujúcich presvedčení.
 3. Návod ako robiť afirmácie tak, aby fungovali.
 4. Zásadné pravidlá ako pracovať s peniazmi tak, aby sa množili.
 5. Návod ako si vytvoriť akčný plán na dosiahnutie svojich cieľov.

Pozri si: Manuál programov hojnosti tu >>>

A ako to máš ty? Ktoré presvedčenia ťa blokujú? Vieš ich identifikovať?

Napíš mi do komentárov.

S láskou

Amrita

P.S. Všetky moje aktivity môžeš sledovať aj v tejto FB skupine>>>

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
 1. Marie píše:

  Dobrý den, myslím,že můj problém je z minulých životov, líniu predkov, až k bodu stvorenia. Od uplného dětství často prežívam počas spánku trauma. Rodiče byli dobrý takže nejspíš vše mám z minulého života. Štěstí moje je …dcerky a přátele, víra a neopouští mě náděj to je vše. Marie

 2. Emília píše:

  Ďakujem

 3. Emília píše:

  Strach nemám,zdravie mám super len to šťastie mi chýba ďakujem

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.