Čo robiť, keď pozitívne myslenie prestane fungovať

Možno poznáš ten výrok, že čoho sa bojíš, to priťahuješ.

A možno poznáš aj ten výrok, že podľa toho, ako sa cítiš a aké máš myšlienky, tak si tvoríš svoju realitu.

Ak to vieš, tak sa určite snažíš myslieť pozitívne.

Chmúrne myšlienky odháňaš a presviedčaš samého seba, že je všetko v poriadku, hoci to tak možno vo svojom vnútri nie celkom cítiš. Niekedy sa ti to darí a niekedy sa ti to nedarí vôbec.

Ako z toho teda von, keď to pozitívne myslenie prestane fungovať?

Nachádzame sa v situácii, ktorá môže byť naozaj traumatizujúca. V tomto období môžeme zažívať veľa silných negatívnych emócií, ktoré nás ľahko prevalcujú, aj keď sme vo všeobecnosti pozitívni.

Strach z nákazy, strach o blízkych, strach čo bude s mojimi príjmami a či to finančne ustojím. To sú všetko veľmi silné emócie. Karanténa zase môže ľahko vyvolať pocity samoty, izolácie, smútku alebo naopak preťaženie, hnev či frustráciu, že nie je kam ujsť okrem iného aj pred členmi domácnosti.

A niekedy môžeme mať pocit, že nám z toho všetkého už jednoducho prepne. Uff… čo s tým teda?

Prvým krokom je zmena svojho myslenia. Ak vidím svoju situáciu príliš čierne, tak to znamená, že som zameraná iba na tú zlú stránku veci a nevidím tie pozitíva. V každej situácii sú však obe strany mince. Preto treba presmerovať svoju pozornosť a zamerať sa aj na pozitívne veci vo svojom živote, ktoré teraz nevidím. Aby som dokázala vnímať veci realitsticky.

A toto je veľmi dôležitý krok, pretože nám to pomôže zharmonizovať našu realitu, keď ju vidíme príliš čierne. Preto ti odporúčam každý večer si sadnúť a nájsť aspoň 5 vecí, za ktoré si vo svojom živote vďačný a ako to, čo sa stalo cez deň ti pomáha dostať sa tam, kde v živote chceš byť. Tieto veci si nestačí iba prehrať v hlave. Je dôležité ich precítiť v celom svojom tele.

Ale niekedy sú naše emócie také silné, že to jednoducho nefunguje. Poznáš to?

Prečo to tak je?

Je to preto, že niektoré emócie vyvierajú z hlbších častí nášho podvedomia, a preto potrebujú byť preliečené z väčšej hĺbky. Na to, aby sa to udialo, potrebujeme zmeniť stav svojho vedomia, prepnúť sa do hlbokej meditácie a prejsť vedeným procesom liečenia.

Ahoj, volám sa Amrita Hanna Slaninková a už vyše 10 rokov sa venujem práci s energiami a vnútorným transformačným procesom, ktoré nám pomáhajú meniť negatívne emócie na lásku a prijatie. Pomáham ľuďom oslobodiť sa od strachov a blokov, aby získali vnútornú slobodu a žili svoj život v súlade so svojou dušou.

Pred pár rokmi som sa prepadla do silných depresií, ktoré trvali 2 roky.

A keďže viem, ako fungujú energie a emócie, tak som sa rozhodla, že sa z toho dostanem pomocou techník, ktoré poznám, bez tabletiek. Toto obdobie ma naučilo veľa dôležitých životných lekcií, o ktoré by som sa s tebou rada podelila.

Na svojej ceste som zažila silnú aktiváciu svojho liečivého kanálu.

Odvtedy fungujem ako médium a dokážem presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tieto liečivé vibrácie sú jedinečné, veľmi láskavé, čisté, hlboké a efektívne. Dokážu rozpúšťať aj hlboko zakorenené traumy. Milujem tú energiu.

Práve toto liečenie ma zachránilo.

Robila som ho denne, aby mi pomohlo dostať sa z depresií a očistiť sa od všetkých negatívnych energií, ktoré som zažívala. Aby som celý proces zjednodušila, tak som využila svoje liečiteľské schopnosti a nahrala som účinné meditácie, aby som ich mohla pohodlne počúvať.

Tieto meditácie mi dramaticky pomohli uvoľniť sa, vrátiť sa naspäť do svojej autentickej esencie a pustiť všetko, čo ma trápilo.

Zlepšil sa môj spánok, vrátila sa mi energia, sebavedomie a inšpirácia pre život. Používam ich doteraz vždy, keď cítim, že to potrebujem.

Keďže mi tieto meditácie tak výrazne pomohli, tak som sa rozhodla tieto meditácie nahrať v profesionálnom štúdiu a ponúknuť ich mojim klientom. Výsledok bol úžasný.

Toto mi napísala jedna z mojich klientiek:

„Všimla som si na sebe rýchle zmeny. Meditácie majú obrovskú silu a moc. Vďaka nim čistím všetko. Som opäť šťastná, plná sily a energie. Počúvam ich každé ráno a pred spaním. Ďakujem.“ Simona. 

Sú to vysokovibračné meditácie, ktoré komunikujú priamo s naším podvedomím a s našou dušou. Liečia a čistia do veľkej hĺbky všetko, čo nie je v súlade s cestou našej duše.

Nie sú to obyčajné meditácie, ktoré bežne poznáš. Využívajú vyššie vesmírne energie, ktoré sa dotýkajú a liečia hlboko zakorenené bolesti a traumy, ktoré si nesieme. Tieto meditácie sú úplne iné kafe.

Je to úžasný spôsob a skvelá pomôcka ako napredovať na svojej ceste oveľa rýchlejšie, ľahšie, pohodlnejšie a s podporou. Tento balíček považujem za niečo, čo by mal mať každý po ruke.
Celý balíček meditácií si môžeš pozrieť tu>>>

Viem, že situácia je teraz náročná. V strese alebo pod tlakom nie sme schopný jasne myslieť a nájsť riešenie. Potrebujeme rozpustiť to napätie, aby sme mali čistú hlavu a mohli tak jasnejšie vidieť cestu ako z toho von.

Preto mám pre teba jednu meditáciu ZDARMA.

Je to môj darček pre teba na pomoc v tomto období. Ak máš pocit, že je toho na teba moc, potrebuješ sa uvoľniť a vrátiť naspäť k sebe, tak klikni sem a stiahni si meditáciu:
Očista od negatívnych energií zDARma>>>

Ak ju už máš, tak ju nezabudni používať. Najlepšie výsledky človek dosiahne pravidelným počúvaním tejto nahrávky. Pretože očista podvedomia je niečo, čo treba robiť pravidelne. Tak isto ako čistenie zubov.

Napíš mi potom, ako na teba pôsobí a či ti pomáha. Ďakujem.

Posielam lásku a svetlo do tvojho života aj v tomto období. A nezabudni si večer sadnúť a precítiť vďačnosť za tie svetlé okamihy, ktoré sa ti stali počas dňa.

S láskou

Amrita

Očista od negatívnych energií – audio meditácia ZDARMA. Stiahnuť si ju môžeš tu>>>

P.S. Aké techniky používaš ty na odbúranie stresu a návrat do pohody? Napíš mi, zaujíma ma to.

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.