Ako sa dať do pohody v čase krízy, alebo očista od negatívnych energií

Možno poznáš ten výrok, že čoho sa bojíš, to priťahuješ.

A možno poznáš aj ten výrok, že podľa toho, ako sa cítiš a aké máš myšlienky, tak si tvoríš svoju realitu.

Ak to vieš, tak sa určite snažíš myslieť pozitívne.

Chmúrne myšlienky odháňaš a presviedčaš samého seba, že všetko bude v poriadku, hoci to tak možno vo svojom vnútri nie celkom cítiš. Niekedy sa ti to darí a niekedy sa ti to nedarí vôbec. Chvíľami sa v tom možno aj topíš a nevieš sa z toho dostať von.

Ako z toho teda von, keď to pozitívne myslenie prestane fungovať?

Nachádzame sa v situácii, ktorá môže byť naozaj traumatizujúca. V tomto období môžeme zažívať veľa silných negatívnych emócií, ktoré nás ľahko prevalcujú, aj keď sme vo všeobecnosti pozitívni.

Strach z nákazy, strach o blízkych, strach čo bude s mojimi príjmami a či to finančne ustojím. To sú všetko veľmi silné emócie. Karanténa zase môže ľahko vyvolať pocity samoty, izolácie, smútku alebo naopak preťaženie, hnev či frustráciu, že nie je kam ujsť okrem iného aj pred členmi domácnosti.

A niekedy môžeme mať pocit, že nám z toho všetkého už jednoducho prepne. Uff… čo s tým teda?

Ahoj, volám sa Amrita Hanna Slaninková a už vyše 9 rokov sa venujem práci s energiami a transformačným procesom, ktoré nám pomáhajú meniť negatívne emócie na lásku a prijatie. Pomáham ľuďom oslobodiť sa od strachov a blokov, aby získali vnútornú slobodu a tvorili si život po akom túžia.

Pred pár rokmi som sa prepadla do silných depresií, ktoré trvali 2 roky.

A keďže viem, ako fungujú energie a emócie, tak som sa rozhodla, že sa z toho dostanem pomocou techník, ktoré poznám, bez tabletiek. Toto obdobie ma naučilo veľa dôležitých životných lekcií. Rada by som sa o ne s tebou podelila, lebo ti možno pomôžu v tom, čím momentálne prechádzaš.

Niekedy nám stačí zmeniť svoje myslenie, zamerať sa na pozitívne veci vo svojom živote a precítiť vďačnosť za to, čo máme. A niekedy sú naše emócie také silné, že to jednoducho nefunguje.

Je to preto, že tieto emócie vyvierajú z hlbších častí nášho podvedomia, a preto potrebujú byť preliečené z väčšej hĺbky. Na to, aby sa to udialo, potrebujeme zmeniť stav svojho vedomia a prepnúť sa do hlbokej meditácie.

Ak si na ceste osobnostného rozvoja a máš skúsenosti s meditáciami, tak to poznáš.

Ak sa uvoľníš do meditácie, dostávaš sa do kontaktu s hlbšími časťami seba. S tými hĺbkami, na ktoré si už zabudol, alebo si si myslel, že ich už máš spracované a vyriešené. Keď sa s nimi v tomto stave spojíš, máš príležitosť si ich prežiť, precítiť a pustiť. Keď sa to stane, tak vieš, že sa transformovalo niečo hlboko v tvojom vnútri. Môžeš potom cítiť euforické pocity lásky, slobody, uvoľnenia a radosti.

Pre niektorých ľudí je to jednoduché, poznajú rôzne meditácie a techniky a vedia ako na to. Ale pre mnohých je toto ako sci-fi, niečo s čím sa nevedia stotožniť, alebo si myslia, že to nie je pre nich.

Je jedno, do ktorej kategórie patríš, alebo či si niekde medzi tým. Rada by som ti pomohla prečistiť sa a pustiť hlboko zakorenené veci z tvojho podvedomia, ktoré ťa brzdia, blokujú alebo trápia, aby si mohol žiť viac svoju jedinečnú živú esenciu.

Na svojej ceste som zažila silnú aktiváciu svojho liečivého kanálu.

Bolo to ako spomenúť si na niečo, čo som už dávno zabudla. Odvtedy fungujem ako médium a dokážem presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tieto liečivé vibrácie sú jedinečné, veľmi láskavé, čisté, hlboké a efektívne. Milujem tú energiu.

Práve toto liečenie ma zachránilo.

Robila som ho denne, aby mi pomohlo dostať sa z depresií a očistiť sa od všetkých negatívnych energií, ktoré som zažívala. Aby som celý proces zjednodušila, tak som využila svoje liečiteľské schopnosti a nahrala som účinné meditácie, aby som ich mohla pohodlne počúvať.

Tieto meditácie mi dramaticky pomohli uvoľniť sa, vrátiť sa naspäť do svojej autentickej esencie a pustiť všetko, čo ma trápilo.

Zlepšil sa môj spánok, vrátila sa mi energia, sebavedomie a inšpirácia pre život. Používam ich doteraz vždy, keď cítim, že to potrebujem.

Keďže mi tieto meditácie tak výrazne pomohli a ľudia ma neustále bombardovali s prosbami o pomoc, tak som sa rozhodla tieto meditácie nahrať v profesionálnom štúdiu a ponúknuť ich mojim klientom. Výsledok bol úžasný.

Toto mi napísala jedna z mojich klientiek:

„Všimla som si na sebe rýchle zmeny. Meditácie majú obrovskú silu a moc. Vďaka nim čistím všetko. Som opäť šťastná, plná sily a energie. Počúvam ich každé ráno a pred spaním. Ďakujem.“ Simona. 

Sú to vysokovibračné meditácie, ktoré komunikujú priamo s naším podvedomím a s našou dušou. Liečia a čistia do veľkej hĺbky všetko, čo nie je v súlade s cestou našej duše.

Nezáleží na tom, že si nikdy nemeditoval, alebo máš pocit, že nevieš meditovať, alebo si super pokročilý meditátor. Tieto meditácie ti pomôžu na tvojej ceste napredovať oveľa ľahšie, pohodlnejšie, rýchlejšie a s podporou.

Je to balíček krátkych meditácií, ktoré ti pomôžu ľahko sa očistiť od negatívnych emócií, posilniť tvoje energetické pole a imunitu, energeticky prečistiť tvoj domov, pracovisko a dopravné prostriedky, ktorými cestuješ.

Celý balíček meditácií si môžeš pozrieť tu>>>

Jedna z meditácií je ZDARMA. Je to môj darček pre teba na pomoc v tomto období. Ak máš pocit, že je toho na teba moc, si príliš vystresovaný a potrebuješ sa uvoľniť, tak klikni sem a stiahni si meditáciu Očista od negatívnych energií ZDARMA>>>

Najlepšie výsledky človek dosiahne pravidelným počúvaním tejto nahrávky. Napíš mi, ak budeš meditáciu používať, ako to na teba pôsobí a či ti to pomáha. Ďakujem. Posielam lásku a svetlo do tvojho života aj v tomto období.

S láskou

Amrita

Očista od negatívnych energií – audio meditácia ZDARMA. Stiahnuť si ju môžeš tu>>>

P.S. Aké techniky používaš ty na očistenie sa od negatívnych energií alebo na zmenu negatívnych emócií na pozitívne? Napíš mi, zaujíma ma to.

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť vedome v radosti a ľahkosti. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.