Ako zvládaš rok ohnivého Kohúta?

Rok 2017 je v znamení ohnivého Kohúta. Jeho vplyv začal 28.1.2017.

Kohút v čínskom zverokruhu symbolizuje počiatok, nový úsvit a východ slnka. V spojení so živlom ohňa páli všetko staré, nefunkčné, aby sa zrodilo niečo nové, pozdvihnuté na novú úroveň vedomia. Oheň prináša očistu, svetlo, radosť a úspech.

Rok 2016 v znamení ohnivej Opice priniesol chaos, lebo Opica vyťahovala na povrch všetko, čo sme v minulosti zatlačili niekde hlboko do podvedomia. Ohnivý Kohút teraz prichádza, aby toto všetko upratal očistným ohňom.

A my máme príležitosť využiť túto energiu na spálenie svojho starého limitujúceho Ja, prejsť transformačným ohňom a povzniesť sa na krídlach Fénixa do novej úrovne vedomia svetla, lásky, radosti a úspechu.

Ako to však spraviť, aby sme pri tejto ničivej sile nezhoreli na popol?

Áno, všetci obdivujeme Fénixa, ako odvážne vošiel do ohňa, aby sa znovu zrodil v novej podobe. A ticho mu v dobrom závidíme tú novú podobu, ktorú by sme chceli aj my. Ale nikomu sa nechce ísť do toho ohňa… Lenže to je to, čo nás čaká a čím práve prechádzame. Transformácia prebieha na všetkých úrovniach, či sa to týka vzťahov, zdravia alebo práce. Nedá sa tomu vyhnúť. Mnohí z vás to cítia veľmi silne. Ako to teda zvládnuť?

Mám pre teba 3 transformačné kľúče, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sme sa v tomto zmätku nestratili a nezhoreli na popol:

  1. Dych – nech sa deje čokoľvek, dýchaj. Čokoľvek čo cítiš, je v poriadku, neutekaj od toho, uvoľni sa do toho a zhlboka dýchaj. Toto nie je čas na to, aby sme odohnali čokoľvek nepríjemné rýchlo nejakou afirmáciou, logickým argumentom alebo obvinením niekoho druhého za to, ako sa cítime. Toto je čas, kedy treba čeliť svojim vlastným vnútorným negatívnym energiám, aby mohli byť spálené . Toto je čas, kedy treba tieto energie precítiť naplno a vedome ich pretransformovať. Nato potrebujeme veľa láskavosti a prijatia samých seba. Pristupuj k sebe veľmi jemným a láskavým spôsobom. Zhlboka dýchaj, aby sa tieto energie mohli ľahšie prečistiť.
  1. Vedomie – vo svetle vedomia sa všetko transformuje do svojej čistej podstaty. Vedome a s láskou pozoruj, čo cítiš. Či už je to emočná alebo fyzická bolesť, či nepríjemný pocit. Pozoruj, kde v tele to cítiš. Sleduj intenzitu, pocity, energie. Sleduj odpor voči tomu a uhýbacie techniky, ktoré používaš, aby si sa vyhol cíteniu niečoho nepríjemného. Vytvor v sebe pre tieto pocity bezpečný, láskavý a prijímajúci priestor. To, čo vnímaš, neposudzuj a neoznačuj za dobré, zlé, príjemné, nepríjemné. Ostaň ako nestranný, láskavý pozorovateľ. Akoby si pozeral film. Bez posudzovania. A dýchaj.
  1. Dôvera – dôveruj vesmíru, že všetko, čo sa deje, sa deje správne a je to pre tvoje najvyššie a najlepšie dobro. Toto nie je iba fráza. Ani to nie je mantra, ktorú si treba opakovať. Toto je pocit, ktorý treba hlboko precítiť vo svojom vnútri. Nestačí to iba vedieť, treba to cítiť. A z toho hlbokého precítenia prichádza uvoľnenie a úľava. Mizne akákoľvek panika alebo strach. Je iba dôvera… Ak by Fénix nedôveroval, tak by ušiel pri prvom nepríjemnom pocite… 😉

Dýchaj, pozoruj a s láskou dôveruj v transformačný proces. Intenzita zážitku môže narastať až na maximum. Ostaň prítomný, energia v momente, keď dosiahne vrchol, tak zmizne. Na urýchlenie celého procesu je dobré podporovať intenzitu a hľadať, kde má tento pocit svoje maximum. Počas celého procesu: dýchaj, pozoruj a s láskou dôveruj v transformačný proces. Ak sa tomu opäť vyhneš, táto negatívna energia v tebe zostane zaseknutá a bude ťa ovplyvňovať nevedome z podvedomia a narastať na sile. Spálenie tvojho starého ja je nevyhnutné na to, aby si sa zrodil ako nová bytosť plná lásky, svetla a prijatia.

Čo ešte môžeš urobiť? 

Týmto procesom nemusíš prechádzať sám. Pravidelne organizujem liečenie aury na diaľku zdarma. Viac informácií a prihlásiť sa môžeš tu>>>

Čistením svojho vnútra pomáhaš čistiť kolektívne vedomie a tak prispievaš k procesu vzostupu celej planéty do novej reality založenej na pravde, láske a prijatí.

Prosím, nežiadaj ma o priateľstvo na Facebooku. Do priateľov si pridávam iba ľudí, ktorých poznám osobne.

Sledovať moje články a ďalšie aktivity môžeš v tejto FB skupine>>>

Prajem ti nádherný a vedomý transformačný rok 2017!

s láskou

Amrita – terapeutka a tantrická lektorka

P.S. Mám pre teba ešte ďalšie chuťovečky. Pozri si môj kalendár akcií tu>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
  1. Jana píše:

    Já se už zapojila a těším se moc na další léčení. Moc děkuji, je to úžasné♥♥

  2. JARKA píše:

    Moc zajímavé a poučné na zamyšlení MOC DĚKUJI KRÁSNÉ

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.