Prečo sa úspešní muži môžu cítiť prázdni a nenaplnení?

Si šikovný, inteligentný muž, darí sa ti v práci a máš v podstate všetko, čo by si mal mať, ale napriek tomu sa cítiš prázdny a bez zmyslu?

Premýšľaš, ako je to možné, že napriek všetkému cítiš smútok, samotu alebo až depresiu?

Možno máš peknú rodinu, dom, auto a skvelú prácu, ale akosi ťa to nevyživuje a nenapĺňa tak, ako by malo. Alebo po rodine túžiš, ale tým, že si pracovne vyťažený, ti na to akosi neostalo čas. Alebo sa ti vzťah rozpadol a teraz premýšľaš čo ďalej.

Muži sa väčšinou sústredia na výkon, efektivitu a dosahovanie cieľov. Hľadajú uznanie, rešpekt a obdiv cez aktivitu a tvorenie úspešných projektov.

Je tam však jedna vec, ktorú prehliadajú a nevnímajú ju ako niečo dôležité alebo relevantné.

Ak tejto veci nevenujú pozornosť, tak sa ľahko môže stať, že vyhoria, biznis a rodina sa začnú rozpadávať a depresia prehlbovať.

Tejto téme sa muži väčšinou vyhýbajú, pretože v nej cítia, že nemajú veci pod  kontrolou a je tam  veľa bolesti. Lenže ak tvoje ciele, aktivita a veci, ktoré vo svojom živote robíš, nie sú ukotvené a prepojené s jedným a zásadným princípom, tak ti to vo finále neprináša radosť, uspokojenie a naplnenie, po ktorom túžiš. Nie je to o tom, že tie veci dosiahneme, ale o tom, z akého miesta ich robíme.

Tým princípom je energia srdca.

Ak je muž energeticky odrezaný od svojho srdca, tak mu všetko v jeho živote môže pripadať prázdne, bez zmyslu a radosti, pretože srdce je zdrojom týchto kvalít.

Ak muž nemá kontakt so svojím telom, srdcom a pocitmi, tak je odrezaný od svojho zdravého mužstva. V takomto stave sa dokonca aj milovanie stáva veľmi povrchné, mechanické a v konečnom dôsledku prehlbuje ten vnútorný pocit prázdnoty, samoty a oddelenia.

Väčšinou si muži myslia, že na to, aby boli silní, musia byť tvrdí, bez pocitov a racionálni, že len tak môžu zvládnuť všetky prekážky s chladnou hlavou.

Energiu srdca skôr vnímajú ako niečo pre ženy, alebo ako niečo, čo ich oslabuje. Nechcú byť zraniteľní a precitlivení, lebo to vnímajú ako zoženštelosť a slabosť.

Ja však hovorím o kvalitách energie mužského srdca, ktoré sú potrebné na to, aby bol muž vo svojej integrite, sile a plnom prepojení so srdcom.

Muž, ktorý má zdravé spojenie so svojím srdcom a je hlboko ukotvený v jeho kvalitách, vyžaruje magnetickú charizmu, ktorá je pre ženy neodolateľná. Je v ňom hĺbka, súcit a vyšší zmysel dobra.

Ženy cítia a zachytávajú túto mužskú energiu a charizmu.

Prirodzene ich to ťahá k takémuto mužovi, pretože sa v jeho blízkosti cítia v bezpečí a prijaté. Milovanie s takýmto mužom má hĺbku, rešpekt, úctu, prepojenie a pomáha žene zažívať väčšie stavy extázy a orgazmického potešenia. Vtedy sa prirodzene tvoria dlhodobo naplňujúce slobodné a vyživujúce vzťahy.

Z tohto miesta, nech robíš čokoľvek, sleduješ telku alebo športuješ, zažívaš úspechy aj neúspechy v práci, žena sa smeje alebo kričí, deti sa hrajú alebo plačú, všetko má úplne inú energiu súcitu, lásky, hĺbky a výživy. A ty vieš, že je všetko presne tak, ako má byť. A namiesto vyhýbania sa konfliktom máš dôvod, zmysel a silu im čeliť a prekonávať ich v hlbokom pochopení srdca.

To, že sa tvoje srdce zatvorilo, nie je tvoja chyba.

Muži sú odmalička trénovaní necítiť, neplakať, nebyť mäkkí, nebyť zranení a ublížení. Nie sú vedení pracovať so svojimi emóciami a s tým, čo cítia zdravým spôsobom. Sú učení sa od toho odrezávať a nebyť s tým v spojení. V dospelosti to má za následok pocit prázdnoty a depresie.

Ďalšou vecou sú zranenia, ktoré si možno zažil a to bol dôvod na to, aby sa tvoje srdce uzavrelo.

Možno si zažil veľa bolesti, sklamania a zrady od žien vo svojom živote.

A možno si v podstate nikdy nezažil tú skutočnú hlbokú a rešpektujúcu lásku, ktorá je slobodná a prijímajúca. A preto si sa rozhodol odrezať od týchto pocitov a sústrediť sa na prácu, šport či krátkodobé vzťahy.

Ja tomu úplne rozumiem a tieto stratégie, sú vo veľa prípadoch veľmi nápomocné. Má to však jeden háčik. Z dlhodobého hľadiska nefungujú.

Po čase sa objaví  prázdnota, smútok a samota, ktorú táto izolácia a odrezanie od srdca vytvára.

A tá sa časom iba prehlbuje a začne zasahovať do všetkých oblastí tvojho života, až kým ťa neprestane baviť úplne všetko.

A to je niečo, čo môžeš vnímať ako niečo, čo ti bráni zažívať radostný, naplnený život a vzťahy, odháňať to od seba alebo ignorovať.

Alebo to môžeš vnímať ako signál či alarm pre teba, že je na čase obnoviť svoje prepojenie s energiou tvojho srdca a vstúpiť do svojej plnej sily a integrity.

Vystúpiť z roly obete a pozrieť sa do svojho vnútra. Nájsť odvahu čeliť tým vnútorným zraneniam a vrátiť sa k sebe, k svojej duši, k svojmu zmyslu. Sadnúť si a vedome sa spojiť so svojím srdcom. Nacítiť si, čo sa v ňom deje, či cítiš prepojenie alebo prázdnotu, či cítiš bolesť, radosť alebo otupenosť. Bez posudzovania pozorovať energiu svojho srdca, byť s tým, čo je a ponárať sa hlbšie a hlbšie.

Ak si teraz v tom bode, kedy cítiš, že prišiel čas pustiť minulosť, preliečiť svoje vzťahy so ženami a vstúpiť do svojej plnej mužskej sily, tak mám pre teba riešenie.

Cesta naspäť k sebe je jednoduchá, ale nie je ľahká. Chce to veľa odvahy a prekonávania vnútorných strachov. Ak človek nevie ako na to, tak sa môže ľahko znova retraumatizovať v starých bolestiach. Preto je dobré nájsť niekoho, kto tým procesom prešiel, pozná úskalia a vie ako na to vytvoriť to zdravé prepojenie.

Ak cítiš, že toto je to, čo teraz potrebuješ, tak ťa pozývam na seminár pre mužov a ženy, ktorý je zameraný na energetické prepojenie so svojím srdcom.

Pre viac informácií o seminári klikni sem>>>

Techniky, ktoré používame, sú založené na starodávnych tradíciách a zároveň sú vedecky podložené a dokázané. Mňa však nezaujímajú ani tradície ani ezo kecy ani vedecké výskumy. Mňa zaujíma či to, čo robím, skutočne funguje.

Preto sa venujem iba tým technikám, ktoré z môjho pohľadu sú tie najsilnejšie a najefektívnejšie a masívne pomohli nielen mne ale aj stovkám ďalších ľudí prejsť hlbokou vnútornou transformáciou a zmeniť svoj život k lepšiemu.

Seminár sa koná od 10.3.-12.3. a je tam zopár posledných miest pre mužov alebo páry. Využi last minute cenu a naskoč na poslednú chvíľu.

Všetky informácie o seminári nájdeš tu>>>

Budem sa tešiť na osobné stretnutie. Seminár vediem spolu s mojím spolulektorom Damirom, ktorý je zosobnením hlbokého prepojenia so srdcom a zdravej mužskej energie. Vedie mužov do autenticity, integrity a plnej vnútornej sily.

Celý seminár je mega zážitkom, ktorý ťa katapultuje do vyšších vibrácií vedomia a tvojej autentickej energie.

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.