Prebudenie posvätného ženstva

Naša planéta prechádza v tomto období veľkými energetickými zmenami. Prechádzame z reality duality do reality srdca. Celé ľudstvo je v procese prebudenia sa.

Tieto energie nás volajú, aby sme nastolili rovnováhu a harmóniu vo svojom vnútri a mohli tak vstúpiť do novej Zlatej éry mieru, lásky a vedomia, po ktorej tak zúfalo túžime.

Vďaka tomuto sa vyplavujú na povrch všetky veci, ktoré nie sú v súlade s týmito novými energiami. A to je dôvod, prečo veľa ľudí prežíva krízu vo svojich vzťahoch, práci, zdraví a emocionálnu či energetickú nerovnováhu. Možno to poznáš, lebo sa ti deje niečo podobné.

Všetky naše nespracované záležitosti sa vyplavujú na povrch a nie je iná cesta, iba tomu čeliť.

Každá oblasť nášho života prechádza bilanciou a naše Vyššie ja sa nás pýta, či to, čo žijeme, je v súlade s našou vnútornou pravdou.

Keďže celý tento proces je tak intenzívny, ľudia začínajú hľadať nové cesty, ako sa s tým vysporiadať, pretože nás to nikto nenaučil. A to nás privádza na cestu liečenia a prebudenia sa.

V tomto procese sú to práve ženy, ktoré ako prvé vykračujú zo svojej zóny komfortu a začínajú hľadať a robiť zmeny vo svojom živote. Je to preto, že celý tento proces sa začína najprv prebudením posvätného ženstva.

Ženy sú totižto nositeľkami liečivých kvalít ako je láska, starostlivosť, výživa, spájanie a súcit, ktoré sú teraz tak potrebné.

Pretože iba žena dokáže vytvoriť domov, či už v rodine alebo na celej planéte. Ženy sú tie, ktoré majú túto moc urobiť zmenu. A príroda nás k tomu silne vyzýva.

Dejú sa obrovské zmeny.

Ženy po celom svete sa prebúdzajú a hľadajú nové spôsoby života. Liečia svoje telo, myseľ aj dušu cez nespočetné množstvo metód, či už je to zdravá výživa, meditácie, joga, emocionálna a energetická práca, vedomé materstvo, nalaďovanie sa na svoj menštruačný cyklus a rozširovanie svojho potenciálu srdca a intuície.

V tomto procese hrá tantra obrovskú úlohu, pretože integruje našu sexualitu a vášeň pre život s láskou a vedomím, čo vedie k duchovnému prebudeniu a spojeniu so všetkým, čo je.

K tantre som sa dostala prvýkrát v roku 2011 a bola som unesená jej obrovskou transformačnou silou. Odvtedy som presvedčená, že táto sila dokáže vyliečiť celý svet.

A my ženy máme tú moc vyliečiť seba, ukotviť sa v našich ženských kvalitách a iniciovať a volať mužov, aby tiež preliečili svoje posvätné mužstvo, pretože oni sú ochrancami týchto kvalít a vyšších princípov, aby sme priniesli rovnováhu a harmóniu na celú planétu.

Každá žena má v sebe 4 centrá svojej sily a moci.

Týmito centrami sú:

1. srdce – centrum lásky a súcitu,

2. ženské lono – mystérium života a smrti, ktoré v sebe ukrýva emocionálne a sexuálne naplnenie,

3. tretie oko – intuícia a liečenie,

4. siedma čakra – ženská spirituálna cesta.

Aktivovaním týchto centier môže žena vstúpiť do svojho plného potenciálu Bohyne, ktorá vyživuje svoje srdce vášňou a orgazmickou energiou, vedená svojou intuíciou a napojená na svoju cestu duše.

Keď sme na správnej ceste, život sa stáva ľahký, radostný a harmonický. Tým, že ho žijeme, môžeme tieto kvality zdieľať aj s ostatnými a tak zmeniť celý svet.

Preto sme pre teba pripravili sériu ženských tantrických seminárov, ktoré sú zamerané na tieto centrá.

Na seminároch využívame starodávne transformačné techniky, ktoré odblokovávajú naše centrá a aktivujú ich vnútornú esenciu a potenciál.

Som v absolútnom úžase, akých obrovských zmien sú ženy schopné. Zo seminárov odchádzajú ako vymenené. Ich vnútorné svetlo je prebudené a silne žiari do okolia.

Prečítaj si, čo píšu účastníčky:

„Úplne sa teraz cítim kompletná a spokojná, každé jedno sedenie, meditácie, cvičenia, techniky boli jedinečné, originálne, individuálne… Efekt seminára pre mňa bol úplne najviac, super ani slovami sa to nedá opísať.. som dojatá, príjemne prekvapená, aký to má dopad na moje fyzično a psychično. Bolo to úplne totálne super, treba to zažiť a vyskúšať na vlastnej koži, vrelo odporúčam každému zažiť niečo takéto veľkolepé, božské…“ Gabika

A tak ťa volám, milá žena, ak cítiš toto volanie, pridaj sa k preliečeniu posvätného ženstva. Všetci sme jedno a my máme tú moc ovplyvniť celok.

Pozri si najbližší ženský seminár tu na tomto linku>>>

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

Všetky moje články a aktivity môžeš sledovať aj v mojej Facebookovej skupine>>>

S láskou

Amrita – terapeutka a tantrická lektorka

P.S. Ako podporu pre všetkých (mužov aj ženy), na ceste vzostupu a osobného rozvoja organizujem pravidelné liečenie aury zdarma>>>

P.S.2. A čo ďalšie pre teba pripravujem? Pozri si môj kalendár akcií tu>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
  1. Amrita Hanna Slaninková píše:

    🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.