Bude rok 2017 rokom tvojich splnených prianí?

Čo si si želal do nového roka?

Rokom 2017 začína nový 9 ročný cyklus a bude určovať energiu na ďalších deväť rokov. Podľa numerológie je rok 2017 rokom 1, čo znamená nový začiatok. To, akým spôsobom doň vstúpime, bude ovplyvňovať celých nasledujúcich 9 rokov.

Je teda veľmi dôležité vstúpiť doň vedome a správnym spôsobom, inak sa môžu najbližších deväť rokov zhmotňovať tvoje podvedomé nespracované tiene.

Ako zasadiť tie správne semienka a 5 krokov k tomu, ako si zhmotniť to, po čom túžiš?

Využijeme na to jeden z vesmírnych zákonov –  zákon príťažlivosti. Určitá vibrácia k sebe priťahuje rovnakú vibráciu. Je to ako keď na gitare brnknete na strunu a rovnaké struny na gitarách, ktoré sú v blízkosti, začnú vibrovať.

„Nalaď sa na frekvenciu reality ktorú chceš a dostaneš ju.“ Toto vedel už aj Einstein. Áno, veľa z nás si čítalo tento jeho výrok, ale nie každý vie, ako to v skutočnosti spraviť.

Takže ako na to?

5 krokov k majstrovstvu zhmotňovania svojich túžob:

 1. Napíš si 10 vecí, po ktorých túžiš a chceš si zhmotniť

Pusti uzdu svojej fantázii a napíš aj to, čo si myslíš, že je nemožné alebo nesplniteľné.

 1. Týchto 10 vecí teraz zjednoduš na 5 vecí

Niektoré z týchto 10 vecí môžu byť podobné, tak ich môžeš dať dohromady do jedného bodu. Vyber 5 tých najdôležitejších túžob.

 1. Napíš to na kartičku

Hore daj veľký nápis: „Môj život je ideálny keď:“ a pod to napíš svojich 5 bodov. Pozor, v bodoch nepíš chcel by som (napríklad nový dom, partnera..), ale píš v prítomnom čase „mám nový dom“. Nakoniec na spodok kartičky napíš: „Alebo niečo ešte lepšie.“ Túto kartičku daj na viditeľné miesto alebo ju nos pri sebe a čas od času si ju prečítaj.

 1. Vyber 1 vec, po ktorej túžiš najviac

Prečítaj si ju a sadni si do meditácie. Zatvor oči a predstav si, že už to máš. Aké by to bolo? Ako by si sa cítil, keby si to mal? Nájdi ten pocit, alebo emocionálny stav. Môžu to byť pocity ako napríklad radosť, sloboda, mier, láska, atď… Nechaj tento pocit prejsť celým svojím telom a plne ho precíť v každej svojej bunke naplno. Ukotvi ho vo svojom tele a zapamätaj si ho. Môžeš ho napísať aj na kartičku.

 1. Ži tento pocit

Kedykoľvek počas dňa si spomenieš, tak si na chvíľu zatvor oči a vyvolaj si v sebe tento pocit. Precíť ho totálne a naplno, staň sa ním a plne ho ukotvi v tele. Cíť, ako tvoje telo a celá bytosť vibruje týmto pocitom.

Ako to funguje?

Príčina a dôsledok sú na seba naviazané. V preklade to znamená, že to po čom túžime a to ako sa budeme cítiť, keď to dostaneme, sú so sebou spojené. Vo všeobecnosti si myslíme, že najprv musíme dostať to, po čom túžime, aby sme sa mohli cítiť napríklad šťastný, milovaný alebo spokojný. Ale ono to funguje aj naopak. Ak sa dostaneme do stavu, ktorý v nás má vyvolať dosiahnutie našej túžby, zhmotnenie našej túžby sa automaticky manifestuje do našej reality.

Vesmír nás počuje cez náš emocionálny stav. Počuje, čo vysielame, zväčší to a pošle nám to naspäť. Ak sme v stave túžby, udržiava nás v stave túženia.

Táto technika vyzerá jednoducho, ale nemusí to tak byť.

Je to kvôli tomu, že veľmi silne odsekáva ego. Ak ju začneš naozaj praktikovať, môžu sa začať vyplavovať na povrch všetky podvedomé ego programy a strachy, ktoré ti bránia v zhmotnení tvojich túžob. A tak po čase môžeš zistiť, že ti niečo akoby bráni cítiť tento pocit. Sú to vaše staré vzorce, presvedčenia a nespracované emócie. Iba ich pozoruj, zhlboka dýchaj a vracaj sa naspäť k svojmu pocitu. Ak zotrváš, tieto staré vzorce sa rozpustia.

Pravidelne organizujem liečenie aury zdarma na diaľku.

Na celosvetové liečenie aury sa môžeš prihlásiť tu>>>

Prosím, nežiadaj ma o priateľstvo na Facebooku. Do priateľov si pridávam iba ľudí, ktorých poznám osobne.

Moje články a ďalšie aktivity môžeš sledovať v tejto FB skupine>>>

S láskou

Amrita – terapeutka a tantrická lektorka

P.S. Bol tento článok pre teba prínosný? Daj mi prosím vedieť do komentárov nižšie.

P.S.2. A čo ďalšie mám pre teba? Pozri si môj kalendár akcií tu>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
 1. Mária píše:

  Veľmi ma článok zaujal, určite mi bude prínosom, vyskúšam to. Ďakujem

 2. Klaudia píše:

  Ďakujem za článok, nádherné vysvetlené. Idem na to.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.