Čo sú to karmické vzťahy, ako nás ovplyvňujú a čo s nimi…

Snáď každý z nás zažil nejaký náročný vzťah, sklamanie, bolestivý rozchod alebo ublíženie od druhého.

V takom prípade sa väčšinou pýtame otázky typu:

Prečo ja? Prečo sa mi to deje? Čo som komu urobil/a?

Keďže tomu nerozumieme, tak to zvalíme na karmu alebo prekliatie.

Karmu si väčšinou predstavujeme ako nejakú zlú energiu, ktorú si v sebe nesieme z minulých životov, kedy sme pravdepodobne robili niečo zlé a teraz sa nám to vracia a musíme za to zaplatiť.

Karmické vzťahy teda vnímame ako niečo nedoriešené s daným človekom v minulom živote.

A možno to tak je, a možno to tak nie je.

Pred tým ako sa duša narodí, si vyberá rôzne lekcie a životné ciele, ktoré sa chce naučiť a dosiahnuť.

Rodíme sa teda s určitým potenciálom a vnútornými talentmi, ktoré počas života máme rozvíjať, aby sme dosiahli svoj zámer duše.

Na to, aby sme sa mohli rozvíjať a rásť vo svojich prednostiach, potrebujeme na jednej strane podporu a na druhej strane určité výzvy a prekážky, ktorých prekonávaním a zdolávaním dosahujeme vždy vyššiu úroveň vnútorného majstrovstva a naplnenia.

Ak je všetko iba ružové, tak človek upadá do lenivosti, nudy a stagnácie. Ak je všetko príliš veľkou výzvou a zaťažením, tak je to vyčerpávajúce a človeka to môže ubíjať a ničiť.

A tak isto je to aj vo vzťahoch.

Ak je príliš sladký, tak ťa to nebaví a ak je príliš náročný, tak ťa to vyčerpáva. Vo vzťahoch je teda dôležitá harmónia týchto protikladov.

Vráťme sa teraz naspäť k nášmu zámeru duše.

Zámer duše je teda naše vnútorné nastavenie, podľa ktorého k sebe počas života priťahujeme ľudí a situácie, ktoré nás na jednej strane podporujú a na druhej strane vytvárajú určitú prekážku alebo výzvu.

Akonáhle ju pochopíme a naučíme sa danú lekciu, tak sa posúvame na vyššiu úroveň harmónie.

Ak sa lekciu nenaučíme a vzťah povedzme opustíme, tak naše vnútorné nastavenie nás aj tak nepustí ďalej a pritiahneme si niekoho, kto v nás bude znova spúšťať rovnaké pocity a témy ako v tom predošlom vzťahu, ale povedzme nejako inak.

Takže môžeme mať pocit, že priťahujeme tie isté typy ľudí a stále sa nám dokola opakuje to isté.

Každý vzťah však na nás zanecháva určitý odtlačok.

Ak sme zažili sklamanie alebo bolesť, tak to v nás ostáva a ovplyvňuje to všetky naše vzťahy tým, že sa už nevieme otvoriť tak ako predtým.

Nespracované zážitky sa v našom podvedomí kumulujú, a tak v nás môže narastať frustrácia, sklamanie a nakoniec zatrpknutosť. Alebo pocit, že láska neexistuje.

Preto je veľmi dôležité čistiť svoje podvedomie od predošlých vzťahov a nespracovaných vecí, aby sme sa mohli naučiť dané lekcie a posúvať sa vpred.

Ak sa mi deje niečo „negatívne“, tak je hlúposť pýtať sa otázku: Prečo sa mi to deje?

Správna otázka znie: Čo ma toto učí? Ako mi to pomáha vstúpiť viac do mojej sily, autentickosti a prijatia? Čo mi chýba? Po čom túžim? Ako si to môžem zabezpečiť a dopriať?

Toto sú pre mňa kľúčové otázky, ktoré sa pýtam sama seba vždy, keď sa cítim ako obeť. Odpovede na ne mali pre mňa vždy transformačný účinok a katapultovali ma vpred. Aj keď nie vždy bolo ľahké ich nájsť.

Existuje veľké množstvo techník, ktoré nám pomáhajú spracovať si zaťaženie z minulosti.

Avšak najúčinnejšia technika, ktorú som sa za 10 rokov meditácií, techník a osobnostného rozvoja naučila, je Božské liečenie (neutrálna metóda, ktorá nie je naviazaná na žiadne náboženstvo).

Pomáha mi spracovávať si veci z minulosti, učiť sa životné lekcie a otvárať moje srdce.

Už viac ako 6 rokov ju využívam pre seba a druhých ľudí na diaľku. Mojimi liečeniami prešlo za tie roky viac ako 16.000 ľudí s úžasnými výsledkami.

Keďže vzťahy sú našou veľkou témou, tak som sa rozhodla urobiť veľké Liečenie karmického vzťahu.

V tomto liečení sa zameriame na jednu osobu, ktorá na nás zanechala silný odtlačok, aby sme ju využili ako bránu do nášho podvedomia a mohli si spracovať emocionálne zaťaženie a naučiť sa tak lekcie, ktoré potrebujeme.

Na liečenie karmického vzťahu sa môžeš prihlásiť tu>>>

Počas tohto liečenia privedieme svetlo vedomia do našej duše a podvedomia.

Toto svetlo je ako taký láskavý katalyzátor, ktorý transformuje všetko čo nie je v harmónii do čistej energie lásky a súcitu.

Človek tak môže zažiť obrovskú úľavu, oslobodenie a otvorenie srdca.

To vytvorí viac priestoru pre tvoju dušu a autentickú esenciu.

Toto liečenie má domino efekt.

Akonáhle prečistíme vzťah s jedným človekom, tak to má dopad na všetky naše vzťahy.

Vyber si teda niekoho, kto na tebe zanechal najsilnejší odtlačok. Najviac programov získavame od rodičov a partnerov.

Viac info a prihlásiť sa na Liečenie karmického vzťahu môžeš tu>>>

Ak sa nevieš rozhodnúť, či je to pre teba, tak si to vyskúšaj ZDARMA.

Klikni sem a prihlás sa na Celosvetové liečenie aury ZDARMA na diaľku>>>

Budem sa na teba tešiť.

S láskou

Amrita

P.S. Všetky moje aktivity môžeš sledovať v tejto FB skupine>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre
  1. Valéry píše:

    Veľmi sa teším na toto čistenie. Odkedy som sa prihlásila prešla som si takou inventúrou v sebe a veľa rozmýšľala. Už viem koho som si vybrala. Ďakujem Amrita, ďakujem za tento článok, za možnosť ktorú som dostala.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.