Aký bude rok draka 2024?

Ako sa blížil tento nový rok, tak som sa ladila na jeho energie. Cítim a vnímam, že rok 2024, ktorý bude v znamení dreveného draka z čínskeho horoskopu, bude hlavne o zhmotnení a manifestácii.

Rok 2023 bol o hlbokom siahnutí si do seba, stretnutí sa so svojimi strachmi, tieňmi, pochybnosťami. Bol o prehodnocovaní nového smerovania, kto som, kam idem, čo chcem, ako to chcem. Aj keď táto nová vízia sa ešte stále úplne nevykryštalizovala a tak môžeš stále cítiť v tejto oblasti zahmlenie. 

Minulý rok sa čistili staré vzorce chovania, nespracované emócie, zážitky a postoje voči sebe, druhým a všetkému, čo je. Viac sme sa ukotvovali a stabilizovali do svojho tela. Pustili sme obrovské množstvo záťaže. A tým sa vytvoril priestor pre niečo nové. 

Otvárame sa do novej reality, ktorá bude založená vyslovene na tom, čo vyžarujeme a budeme čoraz viac a viac nútení vstúpiť do svojej plnej moci – plného potenciálu, prevziať zodpovednosť za svoj život a začať si ho tvoriť podľa seba – bez výhovoriek.

Nielen na tej fyzickej ale hlavne na energetickej úrovni.

Pretože tá energetická úroveň vytvára našu fyzickú realitu. 

V tomto období je dôležitý jasný zámer – jasná špecifikácia toho, kam smerujeme, v akej energii sa tam chceme dopracovať a aký pocit nám to má priniesť. 

Všetka tá hlboká práca, ktorú sme za posledný rok spravili, sa v tomto novom roku zhmotní do ovocia a manifestácie vo fyzickej realite, ktorá odzrkadlí tú našu vnútornú zmenu, ktorou sme prešli. Zasadené semienka vzklíčia a vyjdú na povrch zeme.

V tomto novom roku to už nebude o “práci” na sebe, alebo o “práci a vydrení si” toho, po čom túžime vo fyzickej realite. Je to skôr o tom uvoľnení sa, o dovolení a o odovzdaní sa do toho, bez tej kŕčovitej fixácie na výsledku.

Ľahkosť tejto cesty ovplyvňuje to, nakoľko dokážeme dôverovať našim víziám a zámerom a dovoliť rozpustiť staré obavy, vnútorné bloky, skúsenosti a limity. 

Kľúčom k tomuto celému je stelesnenie vyšších vibrácií našich zámerov a túžob. Čím viac sa dokážeme uvoľniť do tej energie a byť ňou, tým rýchlejšie sa môže zhmotniť realita, ktorú si tvoríme. 

Viem, že každý máte svoje techniky a nástroje ako na to, ale ak cítiš, že máš chuť tento proces podporiť silnou skupinovou meditáciou s energiami Božského liečenia a s požehnaním anjelov, tak ťa pozývam pridať sa už túto stredu. 

Poď sa pridať do energetického kruhu, v ktorom sa vedome otvoríme novým vyšším vibráciám, novej realite a rozpustíme to staré, čo už nepotrebujeme.

3.1.2024 o 21:00 sa koná Novoročné znovuzrodenie>>>

Energetické liečenie na diaľku, v pohodlí tvojho domova. 

2 hodiny hlboko transformačných energií, ktoré ťa vyladia na vyššie vibrácie tvojich zámerov do nového roka a vymažú staré nefunkčné bloky, ktoré ti bránia žiť to, po čom túžiš. 

Energiu z neho budeš čerpať celý nasledujúci rok.

Bude ťa sprevádzať na každom tvojom kroku a pomáhať ti prekonávať prekážky.

Želám vám všetkým úžasný nový rok. Veľa hojnosti, ľahko splnené túžby, hĺbku, rast, skvelé dobrodružstvá, nové príležitosti, živosť a potešenie. Prajem vám rovnováhu a prijatie všetkého také aké to je. Nech sa váš nový rok nesie v energii hravého tvorenia, autenticite a nekonečných možností.

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak dvíhať kolektívne vedomie.

S láskou

P.S. Toto liečenie už pebehlo, ale mám pre teba meditácie, ktoré ti pmôžu možno ešte viac.
Klikni sem: Meditácia liečenia tráum a svetlo duše>>>

Amrita Hanna Slaninková
Od roku 2011 študuje tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Na svojej ceste zažila silné prebudenie svojich liečivých schopností a odvtedy funguje ako médium. Dokáže presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami. Tie najúčinnejšie metódy, ktoré sa naučila, teraz šíri ďalej, aby pomáhala ľuďom žiť viac v súlade so svojou dušou. Robí liečenia na diaľku, tvorí liečivé MP3 audio meditácie, píše motivačné články, organizuje semináre a on-line transformačné programy.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.