Božské liečenie Amrita

Channelovaná holistická terapia
Osobné Skype sedenia.

Máš pocit, že sa motáš v kruhu a potrebuješ prelom?

 • Opakujú sa ti stále tie isté situácie dokola?
 • Pracuješ na sebe už dlhšie, veľa vecí sa ti podarilo spracovať a prečistiť, ale s niektorými vecami nevieš pohnúť?
 • Potreboval/a by si niečo naozaj silné, aby si sa mohol/a posunúť o kvantový krok vpred a prelomiť ten začarovaný kruh? 

Otvor sa liečeniu na hlbšej úrovni

Na svojej ceste meditácií som sa dostala do bodu, kedy som mala pocit, akoby som stagnovala a nevedela sa pohnúť ďalej.

Techniky, ktoré som poznala síce fungovali, ale mala som pocit, že potrebujem niečo silnejšie. Niečo naozaj mega, čo dokáže spracovať aj veľmi hlboko zakorenené veci.

A vtedy som objavila Božské liečenie.

Božské liečenie ma prekvapilo svojou láskavosťou, hĺbkou a účinnosťou.

Pomohlo mi:

 • spracovať si hlboko zakorenené programy, ku ktorým by som inak nemala prístup
 • odstrániť obrovský balík emocionálnej záťaže
 • spustiť samoliečebný proces môjho tela
 • vrátiť sa sama k sebe

Vďaka Božskému liečeniu napredujem na svojej ceste míľovými krokmi s ľahkosťou, podporou a nadhľadom. A rovnako môžem pomáhať aj druhým spracovať si podvedomé bloky, ktoré ich limitujú.

"Toto léčení je skutečně jiné, jakoby z nejvyšší lásky, která nic nerozebírá, nehodnotí, neposuzuje a neodsuzuje... Moc moc se mi ulevilo. Ještě jednou děkuji ze srdce za klid, který jsem necítila už roky." 

Pavla, absolventka Božského liečenia

Ako som získala liečivé schopnosti?

Od roku 2011 študujem tantru a transformačné techniky.

Tým sa odstránili mnohé bloky, ktoré mi bránili vnímať seba, prebudili sa moje zmysly a aj moja intuícia. Stala som sa jasnocitnou.

Na kurze Božského liečenia som zažila silnú aktiváciu mojich liečivých schopností. Odvtedy fungujem ako médium a dokážem presmerovávať vysokovibračné energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami.

Absolvovala som všetkých 5 úrovní tohto liečenia vrátane nadstavby. Momentálne som jediná na Slovensku, ktorá lieči touto metódou.

S čím ti Božské liečenie môže pomôcť?

lotus_purple

Na fyzickej úrovni

 • Pomáha liečiť zdravotné problémy
 • Uľavuje od bolestí
 • Dodáva životnú energiu
 • Upravuje hormóny a žľazy
 • Lieči tráviace problémy
 • Zlepšuje spánok
 • Omladzuje
lotus_red

Na emocionálnej úrovni

 • Oslobodzuje od životných stresov a depresií
 • Uľavuje od strachov a fóbií
 • Lieči šoky a traumy
 • Odstraňuje seba-deštrukčné postoje a správanie
 • Rozpúšťa nefunkčné posudzovania a presvedčenia
lotus_purple

Na spirituálnej úrovni

 • Čistí a aktivuje DNA
 • Urýchľuje a harmonizuje tvoju spirituálnu cestu
 • Vymazáva programy z minulých životov a programy predkov
 • Čistí a harmonizuje čakry a energetické telá
 • Posilňuje božské vedomie

UPOZORNENIE! Božské liečenie nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť. Je alternatívnym liečebným postupom a podpornou metódou, ktorá napomáha harmonizovať telo, myseľ a dušu. Klient je sám zodpovedný za vyhľadanie lekárskej starostlivosti v prípade potreby.

Božské liečenie je najúčinnejšia technika, s akou som sa stretla.

Čo je to Božské liečenie?

 • "Divine Healing” je channelovaná multidimenzionálna technika na harmonizáciu a hlboké liečenie tela, mysle a duše.
 • Je to efektívna metóda, ktorá sa precízne zameria na príčinu v podvedomí, ktorá spôsobuje problém a následne ju hĺbkovo prečistí.
 • Je to neutrálna metóda, ktorá nie je naviazaná na žiadne náboženstvo. Môže sa kombinovať s akoukoľvek inou metódou liečenia.
 • Názov "Božské" je myslené v súvislosti s energiou, ktorú každý voláme inak, či už láska, svetlo, vyššia moc, príroda, vesmírna tvorivá sila, Boh, alebo niečo medzi nebom a zemou, čo nás presahuje.
 • Je to technika pre ľudí, ktorí sú vedome na svojej ceste, aby na nej napredovali rýchlejšie a ľahšie.
 • Je to cesta k celistvosti a osvieteniu.

"Božské liečenie je viac ako liečenie, je to ako vedenie, učenie. Pomáha ti integrovať všetko čím si a porozumieť sebe, ale hlavne prijať to, kým v skutočnosti si." 

Helen Galloway Michie, absolventka Božského liečenia

Prečo je Božské liečenie také účinné a ako funguje?

lotus_purple

Ultra vysoké liečivé vibrácie

Liečivá energia prichádza z najčistejšieho zdroja Božskej energie a bytostí bezpodmienečnej lásky, vedomia a jednoty, ktoré pracujú výlučne pre dobro všetkých bytostí. Je to krištáľovo čistá energia. To dodáva celému liečeniu bezpečný rámec a istotu vyššieho zámeru. Preto je liečenie také hlboké a účinné.

lotus_red

Presne to, čo potrebuješ

Božské liečenie pracuje s tvojím Vyšším Ja pre tvoje najvyššie a najlepšie dobro. Tvoje Vyššie Ja pozná všetky tvoje záležitosti a tak vie presne, čo spôsobuje problém v tvojom živote a čo je potreba preliečiť. Počas liečenia nedostaneš to, čo chceš, ale presne to, čo potrebuješ.

lotus_purple

Hĺbkové a účinné liečenie

Liečenie čistí a opravuje kódy tvojej DNA a to sa potom prejaví aj v hmotnej realite. Či už na fyzickom tele, alebo v tvojej realite ako takej. Môžeš sa cítiť lepšie, ľahšie a začnú sa ti diať nové veci, náhody či synchronicity, ktoré budú mať za následok zlepšenie a skvalitnenie tvojho života.

lotus_purple

Čistí celú tvoju rodovú líniu

Liečenie má vplyv nielen na teba, ale aj na tvojich predkov, rodinných príslušníkov, potomkov a budúce generácie. A tým výrazne prispievaš k čisteniu kolektívneho vedomia, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité.

lotus_red

Kvantový
skok vpred

Liečenie funguje multi-dimenzionálne. Čo znamená, že lieči tvoj terajší život, minulé životy, líniu predkov, záležitosti tvojej duše, Akášske záznamy, cez všetky dimenzie, reality, časové roviny a to celé na šupu - jedným šmahom. Takže to nie je iba také obtrhávanie lístkov na stromčeku, ale dôkladne vytrhnutie problému aj s koreňom až k bodu jeho stvorenia.

lotus_purple

Je to božský zážitok

Na svojej ceste som absolvovala desiatky rôznych liečení. A nie všetky boli príjemné. Po niektorých som cítila, že potrebujem taký týždeň "rekonvalescencie". Možno to poznáš. Toto však pri Božskom liečení neplatí. Celé liečenie je veľmi príjemné, láskavé a taktiež aj integrácia je ladná a hladká.

Božské liečenie ti pomáha uvedomiť si dôležité súvislosti a vedieť ako napredovať ďalej.

Ako a kde prebieha osobné sedenie?

Jedno sedenie trvá 2 hodiny.

Sedenia robím iba na diaľku cez Skype. Liečenie prebieha energeticky.

Začneme konzultáciou, pri ktorej mi povieš, čo ťa trápi najviac. Potom si pohodlne ľahneš. Ja sa ponorím do meditácie a napojím sa na tvoje Vyššie Ja, tvojich ochrancov a sprievodcov, ktorí so mnou komunikujú. Pomocou manuálu, ktorý mám, mi ukazujú, kde je zádrhel a čo treba preliečiť. Komunikujem aj spolu s tebou, aby sme preskúmali, ako daný vzorec ovplyvňuje tvoj život. Potom pomocou tohto manuálu poprosím liečivý tím svetelných bytostí, aby odstránili bloky a nahrali nový pozitívny program. Ako sa bloky odstraňujú, môžeš sa cítiť ľahšie, príjemnejšie, uvoľnenejšie. 

"Keď Amrita začala liečivé sedenie, bolo mi hneď jasné, že toto je posvätná práca integrujúca telo, dušu a ducha. Sedenia, ktoré som dostala, boli pre mňa obrovsky prospešné na všetkých úrovniach. Liečenie išlo ďaleko za to, čo som si predstavovala alebo očakávala. Životné lekcie, ktoré som sa naučila cez tieto sedenia, mi dali hlboké porozumenie a vhľady. Liečivé energie so mnou zostali aj po liečení, akoby sa otvorili dvere do tajnej liečivej komnaty."
Tanmayatantrická lektorka

Napadla ťa otázka?

Ako sa mám na liečenie pripraviť?

Na liečenie je treba, aby si si vyhradil/a miesto, kde ťa nebude nikto 2 hodiny vyrušovať a kde máš dobré internetové pripojenie. Priprav si miesto, kde si budeš môcť pohodlne ľahnúť a pritom nastaviť kameru počítača tak, aby som videla tvoju tvár. Je dobré mať po ruke pohár s vodou, deku a prípadne servítky. Nezabudni dať počítač do zástrčky, aby sa počas liečenia nevybil. Skype si môžeš zdarma stiahnuť na tomto linku: http://www.skype.com/cs/

Ako to, že to funguje aj cez Skype?

Liečenie je energetické a prichádza z vyšších dimenzií, kde neexistuje čas ani priestor. Takže je jedno, kde som ja a kde je klient. Je to ako taký spirituálny internet. Môžem sa napojiť odkiaľkoľvek. Účinnosť je rovnaká.

Koľko sedení potrebujem absolvovať?

To záleží od toho, ako dlho sa tvoj problém vytváral a ako rýchlo dokážeš vstrebať nové programy. Po prvom stretnutí zistíme, či je potrebné ďalšie sedenie. Niektoré problémy sú komplikované a majú viac vrstiev blokov. Tieto vrstvy treba odstraňovať postupne počas viacerých sedení. Každopádne výraznú zmenu zaznamenáš už po prvom sedení.

Ako často môžem absolvovať Božské liečenie?

Odporúčam 2-3 týždne, možno až mesiac pauzu medzi jednotlivými liečeniami. 28 dní je doba, kedy sa vymenia a zregenerujú všetky bunky v tvojom tele. Ale pokiaľ máš akútny problém, ktorý treba riešiť okamžite, tak možno aj častejšie. To závisí od prípadu. Zistíme to na sedení.

Božské liečenie nie je pre každého

Toto liečenie NIE JE pre teba ak:

 • Necítiš energie
 • Si presvedčený, že za tvoju situáciu môže niekto iný
 • Počas liečenia aury zdarma si nič necítil a ani na druhý deň si nevnímal žiadny rozdiel.

Toto liečenie JE pre teba vhodné ak:

 • Cítiš energie, alebo
 • Vyskúšal si liečenie aury zdarma a cítil si sa po ňom lepšie
 • Si ochotný pozrieť sa do svojho vnútra a zmeniť svoje postoje

Nie si si istý, či je to pre teba?

Vyskúšaj, či ti to funguje a prihlás sa na:

Zaujalo ťa to?

Objednaj si súkromné liečenie

Ceny:

1x súkromné sedenie
160,- €
1 x 2 hodiny
Objednať
Dvojhodinová hĺbková terapia šitá pre teba na mieru, zameraná na tvoj konkrétny problém. Ideálna v prípadoch, ak cítiš, že sa potrebuješ pohnúť s niečím vo svojom živote ďalej. Pomôže ti vo vzťahoch, v práci, so zdravím, pri preťaženosti alebo emocionálnom napätí.
3x súkromné sedenie
450,- €
3 x 2 hodiny
Objednať
Máš toho viac? Objednaj si 3 sedenia a získaj zľavu 30,- €! Je niečo magické ohľadne čísla 3. Jedno sedenie môže byť úžasné a prelomové, druhé tiež, ale po treťom sedení sa stane niečo zvláštne. Niečo sa preklikne, klient spraví odrazu kvantový skok a jeho život sa začne uberať úplne novým smerom. Je to úžasný fenomén, ktorý by som bola rada, keby si zažil a preto ti ponúkam túto jedinečnú zľavu. Odstup medzi liečeniami odporúčam 2-4 týždne.

Si z Čiech? Vystavím ti faktúru v českých korunách, ktorú môžeš uhradiť ako domácu platbu.

Prečítaj si čo píšu tí, čo to zažili:

"Trikrát som bola na osobnom sedení u Amrity a pravidelne sa zúčastňujem na liečeniach na diaľku zdarma. Cítim sa oveľa pokojnejšia, uvoľnená a najmä šťastnejšia. Po posledných náročných rokoch prežitých v smútku, záťaží na psychiku a depresií som po absolvovaní liečenia u Amrity konečne pocítila aj radosť zo života. Amrita mi odstránila mnoho blokov, ktoré mi bránili byť sama sebou. Lepšie spávam a tiež sa upravil môj vzťah s manželom. Bola som veľmi zraniteľná, najmä pri zlom správaní sa niektorých ľudí voči mne. Dnes takéto situácie prijímam oveľa pokojnejšie a s nadhľadom. Som vďačná Amrite za všetko, čo urobila pre mňa týmto liečením a doporučujem všetkým, ktorí majú nejaký problém, aby toto liečenie vyskúšali. Božské liečenie s Amritou je úžasné. Ďakujem."
Hanka
"Počas liečenia sa dalo na vlastnej koži cítiť, ako sa energie čistia, odchádzajú, prichádzajú a tiež aj krásne spolupracujú. Celé liečenie bolo veľmi príjemné a uvoľnené, aj keď najviac som to cítila na konci, ako keby všetko pekne sadlo tam, kde má, ako keby sa to utvrdilo. Už prešlo zopár týždňov a len veľmi útržkovito si pamätám, čo sme to vlastne liečili, ako keby to ani nikdy nebolo, čo je super, lebo človek sa hneď zameria na nové a najlepšie semiačko, čo tam Hanka zasadila :), a už je tam! Liečenie odporúčam, pretože človek má možnosť sám seba lepšie spoznať a lepšie si uvedomiť seba samého, otvoria sa vám nové brány/možnosti a hlavne, budete sa cítiť úžasne 🙂. Ďakujem."
Darinka
"Nemám rada ezoterické čáry-máry a pseudo liečiteľov. Z osobnej skúsenosti však môžem povedať, že Hanka na sebe pracuje a poskytuje len fungujúce praktiky a veci odskúšané na sebe. Je mi veľmi sympatické, ako sa sústavne vzdeláva a posúva to ďalej ľuďom. Počas liečenia som sa cítila veľmi príjemne. V istom momente som mala pocit, že sme našli to, čo som potrebovala spracovať. Badám, že zo mňa upadla taká silná únava, čo ma ťažila ešte predtým, ako som ochorela. Fakt som mala stále pocit, že som taká unavená, že sa len vlečiem. Tak to zo mňa opadlo, ako keby zo mňa spadol kovový kontajner 😀 Veľmi sa mi páčil Hankin podporujúci prístup. Už teraz viem, že sa k Hanke ešte vrátim."
Eli
"Prvý dojem bol veľmi príjemný, celkový proces rovnako príjemný a- aj keď- mimo môjho pochopenia. Prekvapilo ma, že z ozvučeného problému, s ktorým som prišla, sme v liečení prešli na úplne inú tému, ktorú Amrita pocítila, že treba preliečiť. Potom to ale do môjho problému vnieslo úplne iný náhľad a zrazu som uvidela, že som riadená obmedzujúcimi presvedčeniami o vzťahu, ktoré by som bola prisahala, že už nemám. A bum! Vybuchla som do oslobodzujúceho smiechu, ktorý som nevedela ovládnuť ani po východe na ulicu. Veľmi sa mi uľavilo. Aj keď smútok z rozchodu s priateľom ešte trvá, nie je to zničujúca bolesť, skôr len doznievajúci proces. Môžem vrelo odporučiť, ak máte pocit, že ste urobili všetko, čo bolo vo vašich silách a neviete, ako ďalej. Ďakujem Amrite, že sa objavila v pravej chvíli :-)."
Jana
"Božské liečenie sa stalo pre mňa vysokotransformačným zážitkom, ktorým som mala možnosť prejsť v čase intenzívneho osobného procesu, krízy. Netušiac do čoho idem, som sa už po prvých minútach odovzdala s dôverou Amrite... Mala som možnosť intenzívne a hlboko načrieť do samotnej podstaty problému, ktorý som riešila... Pre mňa to bola cesta, na ktorej som mala možnosť otvorene a priamo odkryť vrstvu po vrstve - celý proces na logickej, emocionálnej a spirituálnej úrovni. Amrita ma viedla trpezlivo, s porozumením a láskou celým procesom liečenia. V rôznych obmenách a podobách sa situácia, ktorú som riešila v tom čase, opätovne vracia, už však nespúšťa sebadeštrukčný proces ako pred Božským liečením. Odkazy, ktoré som získala v procese liečenia, prestúpili celým mojím bytím a som veľmi vďačná za tento spôsob pomoci, ktorý sa mi naskytol. Počas celého liečenia som sa cítila v bezpečí, chránená a podporovaná Amritou a celým vesmírom."
Mirka

Napadla ťa otázka?

Potrebuješ si niečo ujasniť?

Kontaktuj ma na: amrita@amrita.sk, 0903 797 188