Ako ti môžem pomôcť?

Napreduj na svojej ceste ľahšie a rýchlejšie pomocou týchto channelovaných techník.

Očista od negatívnej energie

Celosvetové liečenie aury

lotus_purple

Liečivé meditácie

Odsávajú ti negatívni ľudia energiu? Si vyčerpaný, vystresovaný a nemáš dobrý spánok? Cítiš doma alebo v práci disharmonické energie? Stiahni si tieto liečivé meditácie, očisti sa od negatívnych energií a vráť sa naspäť do pohody.

lotus_red

Tantra semináre

Tantrické transformačné semináre pre ženy a mužov, využívajúce starodávne posvätné techniky. Prelieč svoje dávne zranenia a znovu sa napoj na svoju božskú podstatu.

lotus_purple

Uzdrav svoje telo

Nauč sa komunikovať so svojím telom. Stiahni si hodinovú vedenú meditáciu: Osho meditácia: zabudnutá reč tela a mysle. Aktivuj svojho vnútorného liečiteľa a priveď svoje telo späť do plného zdravia. 

Kalendár akcií

Umenie milovania / Master Lover

18.2. - 21.2.2021, Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre mužov aj ženy, páry aj jednotlivcov. Nauč sa umenie posvätného milovania a priveď do svojho života viac lásky, intimity a prepojenia na úrovni duší.

Esencia Bohyne 1: Odhalenie Bohyne

4.6. - 6.6.2021, Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Seminár pre ženy - srdcová čakra. Zlepši svoje vzťahy, sebaprijatie a objav svoju posvätnú esenciu bezpodmienečnej lásky.

Od sexu k nadvedomiu: 4. čakra

2.7. - 4.7.2021, Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Tantra pre mužov a ženy. Téma: srdcová čakra, bezpodmienečná láska, odpustenie, súcit, vzťahy, výživa, orgazmus srdca. Prihlasovanie otvorené. Klikni na obrázok a prečítaj si viac info.