Otázky a odpovede

Božské liečenie na aktiváciu DNA

Kometáre účastníkov si môžeš pozrieť prerolovaním dole na stránku.

Čo si mohol-a cítiť počas liečenia DNA

Vo všeobecnosti ľudia cítia zo začiatku silné energie na miestach, ktoré majú oslabené alebo boľavé. Potom na týchto miestach cítia veľkú úľavu a liečenie. Neskôr sú to pocity blaženosti, lásky, prijatia a vďačnosti. Dokonca sa môžu objaviť aj slzy úľavy alebo bezdôvodný nevinný detský smiech. Miestami extatický až orgazmický stav.

Toto zhrnutie skúseností z liečení, ktoré mi ľudia napísali, uvádzam len tak pre zaujímavosť. Možno ti to pomôže zorientovať sa v tom, čo si prežil-a.

Neporovnávaj sa s ostatnými. Každý sme iný a prežívame veci inak. 

Tak ako si to prežil-a je najsprávnejšie a najlepšie pre teba v tomto danom momente.

Pár dní po liečení...

Aktivácia DNA je hlboká terapia, ktorá lieči všetky úrovne našej bytosti: fyzickú, emočnú, mentálnu, energetickú a spirituálnu. V najbližších dňoch sa môžeš cítiť inak, pretože sme preprogramovávali hlboko zakorenené programy, ktoré tvorili tvoju realitu. Môžu sa vyplavovať staré zabudnuté veci, ktoré potrebujú viac času na dočistenie. Dovoľ si čas na vstrebanie a integráciu tohoto zážitku. Dopraj si viac oddychu, buď k sebe láskavý-á a menej kritický-á. Viac o tom, ako sa môžeš o seba postarať nájdeš tu v tomto článku>>>

Najčastejšie otázky

Cítil-a som tlak, bolesť, pichanie, tŕpnutie...

To je dobre. To znamená, že liečenie odstránilo hlboké bloky. Predstav si to ako upchaté trúbky, do ktorých pustíš prúd vody. Najprv sa vytvorí tlak, ktorý sa stupňuje, stupňuje a potom zrazu: PUF! Tlak zmizne a bolesť je preč. A ty cítiš už iba príjemné prúdenie energie. Pokiaľ si ku koncu necítil-a úľavu, znamená to, že blok na tomto mieste je vážnejší a tvoje telo potrebuje viac času, aby si ho mohlo spracovať. Neboj sa, liečenie s tebou ostáva, až kým sa ten blok neprečistí. 

Dám ti radu. Ostaň prítomný-á a iba ten tlak alebo bolesť pozoruj. Nijako to neposudzuj a neutekaj od toho. Všetko je v poriadku. Daj tomu svoju pozornosť a spoj sa s tým. Zhlboka dýchaj do miesta, kde to cítiš najsilnejšie. Hlboký a pomalý nádych a výdych. Daj tej bolesti alebo tlaku väčší priestor. Vedome choď priamo ku koreňu tej bolesti či tlaku. Dýchaj a rozvoľňuj to. Je to miesto, kadiaľ sa snaží vstúpiť svetlo do tela. Prestaň s tým bojovať a uvoľni sa do toho. Po chvíli budeš cítiť ako sa to samo od seba uvolní.

Cítil-a som eufóriu, skoro až orgazmus

Áno, keď sa človek stretne sám so sebou, je to orgazmický stav. Celý vesmír funguje a vibruje v neustálom orgazme a extáze. Iba my sme sa z týchto vibrácií vychýlili. V momente, keď sa vrátime naspäť do svojho stredu, do kontaktu so svojou dušou, zažívame opäť svoj prirodzený stav blaženosti a orgazmu. 

Dám ti radu. Uži si to! 😉

Ja som nič necítil-a

Ak si nič necítil-a, vôbec to nevadí, je to úplne normálne. To, že si nič necítil-a neznamená, že sa nič neudialo. Benefit z liečenia si získal-a v maximálnej možnej miere. Citlivosť na vnímanie energií si môžeš vypestovať pravidelným meditovaním alebo pravidelným absolvovaním tohoto liečenia alebo liečenia aury zdarma. Zopár ľudí mi reportovali, že už na druhom liečení energie krásne cítili. Mne trvalo pol roka, kým som začala vnímať energie...

Dám ti radu. Prihlás sa na najbližšie liečenie aury zdarma a počas liečenia sa daj do stavu prijímania. Nemusíš nič robiť, iba prijímať. Jednoducho sa uvoľni a otvor sa prijatiu týchto energií. Dovoľ, aby vstúpili do tvojho tela. Zhlboka dýchaj, otváraj sa, dovoľuj a prijímaj. 

Ja som zaspal-a

To je v poriadku. Buď si veľmi vyčerpaný-á z náročného života, alebo sa tvoje Vyššie Ja rozhodlo, že toto liečenie je pre teba najlepšie prijať v hlbokom uvoľnení. Tak či tak, prijal-a si to najlepším možným spôsobom a konečne si si poriadne oddýchol-a. Spánok je niekedy najlepší lekár. 😉

A možno cítiš, že to nebol taký obyčajný spánok, ale veľmi-veľmi hlboký spánok, ktorý viedol k úžasnému uvoľneniu až na bunkovú úroveň.

Ja som to nestihol-a

Nevadí, liečenie k tebe prišlo aj tak. Akurát si z toho nemal-a taký zážitok, ako keď si ľahneš a venuješ tomu pozornosť.

Mám pocit, že potrebujem viac liečenia

Toto liečenie, ktoré si zažil-a, je zamerané na rozšírenie tvojho potenciálu a prepojenie sa so svojou božskou podstatou. Neviem, kedy ho budem opakovať. Pošlem ti e-mail keď sa tak rozhodnem.

Mám však pre teba ešte ďalšie varianty tohto liečenia v prípade, že by si mal-a chuť ponoriť sa do týchto energií hlbšie:

1. Celosvetové liečenie aury ZDARMA

Toto liečenie organizujem raz za 2-3 týždne. Je skvelé na pravidelné čistenie tvojho energetického poľa.

Prihlásiť sa na ďalší termín Celosvetového liečenia aury zdarma môžeš tu>>>

 

2. Meditácia "Očista od negatívnych energií" zdarma

Stiahni si zdarma audio meditáciu na očistu od negatívnych energií. Pomôže ti vrátiť sa naspäť k sebe do pokoja, mieru a radosti kedykoľvek to potrebuješ.

Klikni sem a stiahni si meditáciu zdarma>>>

 

3. Osobné súkromné liečenie

  • nič sa nevyrovná osobnému liečeniu, ktoré je zamerané konkrétne na tvoju tému
  • počas tejto 2 hodinovej terapie budeš mať príležitosť hlboko preliečiť svoje konkrétne špecifické záležitosti, ktoré momentálne riešiš

 Viac informácií o osobnom liečení nájdeš tu>>>

 

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

S láskou 

Amrita Hanna Slaninková

terapeutka a tantrická lektorka

Zdieľaj svoje zážitky s ostatnými

Pre tento účel som vytvorila uzavretú Facebook skupinu, kde ľudia zdieľajú svoje zážitky. Pozrieť si ju môžeš tu>>>

Ak Facebook nemáš, tak použi nižšie uvedený formulár na vloženie svojho zážitku alebo vyjadrenie svojich pocitov. 🙂 Teším sa na vaše zážitky a ďakujem za vašu podporu... <3

Táto stránka nie je prístupná verejnosti. Môžu si ju čítať iba ľudia, ktorí absolvovali liečenie.

Aké to bolo pre teba?

Napíš mi, čo si zažil-a.

  1. Jarmila píše:

    Cítila jsem se dobře a chtělo se mi spát. Za chvíli potom co jsem vstala mě začala dost bolet ledvina nebo záda na levé straně. To mě nikdy nebolelo. Nevím, zda to má souvislost. Jinak využívám i léčení zdarma a i placené.

  2. Božena píše:

    Ja som cítila mravencenie v nohách a príjemné teplo. V jednej chvíli mi naskocil obraz veľkého okna alebo dverí s jasným žiariacim svetlom, ale boli zatvorené… Teraz mám hlavu úplne čistú a cítim sa ľahko. Ďakujem.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.