GRATULUJEM! tvoja audionahrávka je práve teraz na ceste do tvojho e-mailu

KROK 1: skontroluj si za 5 minút svoj e-mail, kam som ti poslala nahrávku

KROK 2: prečítaj si túto stránku, ak sa chceš dostať na úplne inú úroveň

Odstráň zo svojho života, čo ti nepatrí a zvyš svoje vibrácie

Očisti sa od negatívnych energií hneď teraz a prines viac svetla do svojho života.

Až ma osvieti. Niekedy...

Možno už na sebe pracuješ a skúšaš všetky tie meditácie zadarmo na Youtube. Vnútri ale cítiš, že to nie je ono a nedarí sa ti dostať do stredu svojej sily. Mám pre teba dve správy. Zlá je, že osobný rozvoj je nikdy nekončiaci proces. Tá dobrá je, že sa môžeš pripraviť na náročné situácie už teraz a vyraziť dopredu.

Pripadá ti, že zhasli všetky svetlá?

Pravda je taká, že nemôže ovplyvniť všetko, čo sa ti v živote stane. Šanca, že ťa nestretne žiadna náročná situácia prakticiky neexistuje. Môžeš sa ale neučiť čerpať zo svojej nekonečnej vnútornej sily a rozsvietiť svoje vlastné svetlo.

Si na duševnej ceste a vyplavujú sa ti náročné veci?

Ak áno, si tu správne či už:

 • Prechádzaš práve teraz ťažkou životnou situáciou?
 • Pracuješ s ľuďmi a máš pocit, že ťa to vyčerpáva?
 • Si príliš empatický a všetko sa ťa dotýka?
 • Paralyzujú ťa ťažké situácie v súvislosti s peniazmi a vzťahmi?
 • Cítiš často hnev, sklamanie, frustráciu alebo závisť?

Problém nie je v tebe, ale v informáciách, ktoré sa k tebe dostávajú a stávajú sa z nich po čase emócie, ktoré riadia tvoj život

Preto vznikol tento unikátny balíček 5 očistných meditácií. Nevyhnutná pomôcka na spirituálnej ceste alebo v čase ťažkých momentov v živote. Tieto meditácie môžu zásadne zlepšiť tvoj život a urýchliť cestu osobnostného rozvoja. Tým, že sa vyčistíš zvnútra.

Volám sa Amrita Hanna Slaninková. Už viac ako 10 rokov študujem tantru, meditácie, holistické liečenia a prácu s energiami. Učila som sa od tých najlepších učiteľov a majstrov po celom svete v Indii, Francúzsku, Grécku, Anglicku, Taliansku, Čechách a podobne.

Na svojej ceste som zažila silné prebudenie liečivých schopností a odvtedy fungujem ako médium. Dokážem presmerovávať vysokovibračné liečivé energie druhým ľuďom s úžasnými výsledkami.

Moja cesta nebola vždy ružová...

Viem, ako sa cítiš

Pred pár rokmi som prechádzala náročným obdobím - temnou nocou duše. Cítila som sa vyčerpaná, psychicky na dne a môj spánok bol rozhodený. Dlho som sa s tým trápila a skúšala som všetko možné.

Ale potom som objavila super účinné meditácie, ktoré mi radikálne pomohli. Tie som skombinovala so svojimi liečiteľskými schopnosťami a vytvorila som vysokovibračné liečivé audio meditácie.

Predstav si. Aké by to bolo?

 • Napredovať na svojej ceste liečenia životných tém, vzťahov, rodiny, práce a hojnosti prirodzene, ľahko a efektívne.
 • Mať vnútornú silu čeliť náročným situáciám.
 • Udržať si vysoké vibrácie a nadhľad aj v kontakte s ľuďmi.
 • Cítiť podporné harmonické energie doma, v práci a na cestách.
 • Spať vyživujúcim spánkom celú noc, ráno vstať oddýchnutý a s chuťou do nového dňa.

Napreduj na svojej ceste v ľahkosti a odhal ako:

Spracovať si emočnú záťaž z minulosti

Zvyšovať svoje vibrácie na úroveň duše

Zvyšovať aj vibrácie svojho prostredia

Stredom náročných si situácií si ty!

Čím hlbšie čítate túto stránku, tým jasnejšie musíte cítiť, že tento unikátny súbor meditácií je pre tebe. 

Koniec koncov by ste nedočítali až sem.

Prečo presne?

Pretože, pokiaľ na sebe už pracuješ, vieš, že sa náročné situácie opakujú. 

Tieto meditácie fungujú pre akúkoľvek etapu v živote.

Dostaň svoju myseľ a energiu na do súladu so sebou a svojimi cieľmi.

Pre koho sú meditácie určené?

 • Pre ľudí na spirituálnej ceste na čistenie vnútorných blokov a jednoduché zvyšovanie vibrácií
 • Pre liečiteľov, lektorov, masérov a tých, ktorí pracujú s ľuďmi, aby si udržiavali čistú energiu
 • Pre bežných ľudí, ktorí chcú viac pohody, energie, lepší spánok a chcú sa cítiť príjemne doma, na pracovisku aj na cestách

Ako rásť skrze poznanie svojej vnútornej sily? 

Rovnako ako ja pred niekoľkými rokmi, môžeš začať aj ty už dnes.

Vydajte sa na veľké dobrodružstvo a objavovanie vlastných blokov.

Tu je, čo žiskáš.

Očista od negativných energií - celá

Táto 14 min. MP3 meditácia ti pomôže prečistiť sa do ešte väčšej hĺbky. Z dlhodobého hľadiska ti pomáha:

Spracovať si aj hlboko zakorenené veci z minulosti, čistí karmu a líniu predkov,
trénuje tvoju schopnosť meniť negatívne emócie na pozitívne, aktivuje vnútorného liečiteľa, vracia ťa naspäť k sebe do čistoty a jasnosti. Pomôže ti očistiť sa od stresu z celého dňa, upokojí rozvírené myšlienky, uvoľní telo a pripraví ťa na vyživujúci a uvoľňujúci spánok. Funguje najlepšie v kombinácii s meditáciou zjednotenej čakry.

2. Meditácia zjednotenej čakry

Toto je nádherná 17 min. MEDITÁCIA SRDCA: zjednocuje a harmonizjue celé tvoje energetické pole do energie lásky, ukotvuje viac duše do tela a aktivuje tvoj najvyšší potenciál, posilňuje tvoje ochranné pole, aby si mohol/a ľahšie čeliť náročným situáciám, zvyšuje tvoje vibrácie a imunitu, pomáha pri prílišnej citlivosti, keď máš pocit, že sa ťa všetko dotýka, pomáha pri vyčerpanosti a nedostatku energie, pomáha liečiť bolesti srdca a zlepšiť tvoje vzťahy, prepája a harmonizuje všetky úrovne tvojej bytosti: čakry, telo, emócie, myseľ, dušu a ducha. Táto meditácia je skvelá hlavne ráno, hneď po prebudení. Zharmonizuje ťa a naštartuje do nového dňa. Dodá ti energiu, zlepší náladu a ľahšie sa ti budú zvládať denné záležitosti. Funguje skvele v kombinácií s Očistou od negatívnych energií.

3. Očista a harmonizácia domova

Naše prostredie ovplyvňuje až 30% našej energie v rádiuse viac ako pol kilometra. Čistením svojho priestoru znásobujeme účinok práce na sebe. Táto 15 min. meditácia ti pomôže: vytvára energeticky čisté a stabilné prostredie, harmonizuje prístroje s tvojou energiou, aby sa nevybíjali žiarovky a prístroje fungovali, keď sa zvyšujú tvoje vibrácie,
čístí energie predošlých majiteľov, zaseknuté duše a prekliatia, odstraňuje z priestoru elektromagnetický smog a geopatický stres, napúšťa vyššie pozitívne vibrácie vedomia,
zlepšuje atmosféru v domácnosti. Môžeš ju použiť aj na akékoľvek iné prostredie, v ktorom sa momentálne nachádzaš. Aby si sa všade cítil ako doma a mal pocit bezpečia a čistoty. Meditáciu je dobré robiť na svoj domov 1x za týždeň.

4. Očista a harmonizácia pracoviska

Narodili sme sa, aby sme tretinu svojho času robili činnosť, ktorá vyjadruje naše najvyššie poslanie duše. Táto 16 min. meditácia ti pomôže oslobodiť sa od pracovného stresu a napätia, prepojiť ťa s tvojou najvyššou úrovňou ducha, aby si tvoril s vyšším princípom a v súlade so svojou dušou, lieči bloky hojnosti a pomáha zlepšovať tvoju finančnú stránku, posilňuje ťa a pomáha ti prekonávať pracovné prekážky, napúšťa priestor, kde pracuješ inšpiráciou, prosperitou, úspechmi a kreativitou, prináša do tvojho pracoviska radosť, pohodu a ľahkosť, aby si sa aj v práci cítil uvoľnenie, sebaisto a vo svojej plnej sile. Môžeš si ju spraviť, aj keď tam práve fyzicky nie si. Funguje aj na diaľku. Ak nemáš prácu, môžeš si ju urobiť na seba, aby si si našiel/a prácu v súlade so svojou dušou. Meditáciu je dobré robiť 1x za týždeň.

5. Očista a harmonizácia auta/cestovania

V aute a na cestách na nás pôsobí rôzne množstvo negatívnych energií. Premávka, stres, napätie, časový tlak... Prečisti a zharmonizuj svoje auto alebo akýkoľvek iný dopravný prostriedok, ktorým budeš cestovať, aby si bezpečne a v pohode dorazil do cieľa. 

 Táto 14 min. meditácia ti pomôže: uľaviť od šoférskej a cestovnej nervozity či agresivity,
napustiť jasnosť, pohodu, koncentráciu a dobrú náladu, pomáha pri cestovnej nevoľnosti, nastaví energie tak, aby celá tvoja cesta prebehla bezpečne a hladko,
energeticky ochraňuje tvoje auto, aby sa menej kazilo, na spirituálnej úrovni čistí tvoju cestu duše, odstraňuje prekážky a pomáha ti smerovať tým správnym smerom.  Ak auto nemáš, urob si túto meditáciu na všetky dopravné prostriedky, ktorými budeš v najbližší týždeň cestovať. Ak sa chystáš na dlhšiu cestu, zameraj túto meditáciu priamo na ňu. Ak chceš prečistiť svoju spirituálnu cestu, urob si túto meditáciu na seba. Odporúčam pred tým ako vyrazíš alebo 1x za týždeň.

"Pred pár dňami som vyskúšala meditáciu očisty. Voľačo úžasné. Vibrácie celým telom, no a potom ten pocit, akoby znovu-zrodený. A čo ešte som zažila? Zmena. Vo chvíli, keď ma stretol pocit, na ktorý som v minulosti reagovala depresívne, rozrušilo ma, mala som zlý pocit. Teraz sa so mnou nič nedialo. Zostávam pokojná. Vďaka ti Amrita, za túto nádhernú zmenu."
Alena
"Vypočula som si meditáciu zjednotenej čakry a musím povedať, že niečo tak nádherné som dlho nepočula. Tie pocity sú neopísateľné slovami. Nádherný zážitok, slzy nebolo možné udržať. Vypočula som už rôzne meditácie, ale ešte nikdy som necítila to čo teraz. Z celého srdca Vám ďakujem za prekrásny zážitok a prajem si, aby to mohlo zažiť čo najviac ľudí."
Aneta
"Milujem túto meditáciu. Je fantastická, pracuje úžasne. Používam ju na celý areál tj. dom aj záhradu. Len otváram oči a pozorujem, čo sa deje. Od tej doby, čo ju praktikujem, sa u nás začali diať veci. Všade robím poriadky a usporiadavam veci. Samozrejme aj vyhadzujem. Ale, čo je je pre mňa úžasné? Manžel držal a skladoval veci. Hurááááááá zázračne začal veci tiež usporiadavať a hlavne VYHADZOVAŤ. Paráda, som z toho nadšená. Ďakujem, ďakujem, ďakujem Amrita. Boh nech ti žehná."
Eva
"Ďakujem za meditácie. Cítim zmenu v sebe - som sviežejšia aj ľudia mi hovoria, že som iná. Je mi veľmi príjemne. Aj v práci zmena - to je super. Je to v nás a treba na sebe pracovať. ĎAKUJEM VÁM MOC."
Zuzana
"Od malička ma sprevádzala kinetóza... Sú to roky prevracaných ciest... Meditáciu som si dala dva krát. Dnes ráno dokonca nie. A môžem povedať, že super funguje. Veľmi sa teším, ani si nevieš predstaviť ten rozdiel. Je to pre mňa nový rozmer cestovania 😀 😀 :D. Ďakujem veľmi pekne za pomoc."
Lenka

Koľko to všetko stojí?

Osobné sedenia na očistu podvedomia stoja stovky eur. 🙁

Štandardná cena na mojom webe za tieto jednotlivé meditácie je: 78 EUR.

Ale teraz, iba počas trvania tejto ponuky ich môžeš mať s - 40% zľavou!

Táto ponuka nie je dostupná pre verejnosť. Je iba pre ľudí z mojej komunity. 

ZŚKAJ VŠECHNY MEDITACE HNED TERAZ JE ZA 47 EUR

To je 9,40 € za jednu meditáciu!

Toľko dáš aj za hodinu jogy. Z týchto meditácií však získaš oveľa viac.

ZŚKAJ VŠECHNY MEDITACE HNED TERAZ JE ZA 47 EUR

Poznaj svoju sprievodkyňu

Ahoj, volám sa Amrita.

Pred pár rokmi som prechádzala náročným obdobím - temnou nocou duše. Cítila som sa vyčerpaná, psychicky na dne a môj spánok bol rozhodený. Dlho som sa s tým trápila a skúšala som všetko možné.

Ale potom som objavila super účinné meditácie, ktoré mi radikálne pomohli. Tie som skombinovala so svojimi liečiteľskými schopnosťami a vytvorila som vysokovibračné liečivé audio meditácie.

Milá Amrita! Teším sa z balíčka meditácií. Už som s meditáciou očisťovala priestor a auto. Včera som si pustila Zjednotenú čakru a musím povedať, že je famózna. Má krásnu hudbu, je jemná a pritom tak silná zároveň ❣️🙏... Mala som pri nej pocit, že sama žiarim ako slnko. Ďakujem ti za krásne "diela", pretože vytvoriť niečo tak úžasné, ako sú tvoje meditácie, to chce ozaj aj talent. Viem, že to tvoríš s láskou 💗. Máš príjemný hlas, aj preto sa dobre počúvajú 😉. Ďakujem aj sebe, že som si dala taký super darček 🤗. Zostávam s pozdravom, prajem veľa úspechov, lásky, zdravia, šťastia a radosti ❣️"
Vlasta
"Ďakujem, nedá sa vyjadriť slovami... tá meditácia Očista meditačného priestoru je tak úžasná... aj Váš nádherný hlas... krásne... ďakujem😇❤️🤗
Magdaléna
"Stáva sa zo mňa iný človek a ja ti za to moc ďakujem. Za všetky tvoje meditácie moc, moc ďakujem. Pomáhajú mi vstať a ísť vpred a užívať si každý deň, každú hodinu, každú minútu, každú sekundu. Veľká vďaka."
Milka

Toto je moment, na ktorý tvoja duša čaká, objednaj si meditácie už dnes

Objednávka

Vyplň teraz objednávkový formulár a nezabudni zaškrtnúť aj očistu meditačného priestoru, ktorú nájdeš nižšie