Otázky a odpovede

Čo si mohol-a zažiť počas Božského liečenia aury na diaľku.

Pozri si kometáre prerolovaním dole na stránku.

Zhrnutie zážitkov z minulých liečení

Vo všeobecnosti ľudia cítia zo začiatku silné energie na miestach, ktoré majú oslabené alebo boľavé. Potom na týchto miestach cítia veľkú úľavu a liečenie. Neskôr sú to pocity blaženosti, lásky, prijatia a vďačnosti. Dokonca sa môžu objaviť aj slzy úľavy alebo bezdôvodný nevinný detský smiech. Miestami extatický až orgazmický stav.

Po liečení väčšinou ľudia cítia:

 • hlboké uvoľnenie, pokoj a pozitívne naladenie
 • zlepšenie spánku
 • úľavu od bolestí (dokonca aj chronických)
 • prílev energie
 • zlepšenie nálady do eufórie, radosti a ľahkosti
 • ľahšie zvládanie krízových situácií

Tento stav vydrží približne celý nasledujúci týždeň. To je úžasné! 🙂

Toto zhrnutie skúseností z liečení, ktoré mi ľudia napísali, uvádzam len tak pre zaujímavosť. Možno ti to pomôže zorientovať sa v tom, čo si prežil-a.

Neporovnávaj sa s ostatnými. Každý sme iný a prežívame veci inak. 

Tak ako si to prežil-a je najsprávnejšie a najlepšie pre teba v tomto danom momente.

Ako prebiehalo liečenie

Začali sme najprv s očistou fyzického tela, potom emocionálneho, mentálneho tela a pokračovali sme k tým viac duchovným a spirituálnym telám. Pôvodne som si myslela, že to liečenie bude len také jemné oprášenie aury, ale Vyššia moc má iný zámer a liečenie prebieha na veľmi hlbokej úrovni odstránením silných nefunkčných blokov. Preto si mohol-a cítiť tlak alebo miernu bolesť na miestach, kde boli tieto bloky. Gratulujem ti a ďakujem! Znamená to, že tvoje vedomie narastá a je schopné ísť do čoraz väčšej hĺbky a precítenia.

Najčastejšie otázky

Cítil-a som tlak, bolesť, pichanie, tŕpnutie...

To je dobre. To znamená, že liečenie odstránilo hlboké bloky. Predstav si to ako upchaté trúbky, do ktorých pustíš prúd vody. Najprv sa vytvorí tlak, ktorý sa stupňuje, stupňuje a potom zrazu: PUF! Tlak zmizne a bolesť je preč. A ty cítiš už iba príjemné prúdenie energie. Pokiaľ si ku koncu necítil-a úľavu, znamená to, že blok na tomto mieste je vážnejší a tvoje telo potrebuje viac času, aby si ho mohlo spracovať. 

Dám ti radu. Pri najbližšom liečení ostaň prítomný-á a iba ten tlak alebo bolesť pozoruj. Nijako to neposudzuj a neutekaj od toho. Všetko je v poriadku. Daj tomu svoju pozornosť a spoj sa s tým. Zhlboka dýchaj do miesta, kde to cítiš najsilnejšie. Hlboký a pomalý nádych a výdych. Daj tej bolesti alebo tlaku väčší priestor. Vedome choď priamo ku koreňu tej bolesti či tlaku. Dýchaj a rozvoľňuj to. Je to miesto, kadiaľ sa snaží vstúpiť svetlo do tela. 

Cítil-a som eufóriu, skoro až orgazmus

Áno, keď sa človek stretne sám so sebou, je to orgazmický stav. Celý vesmír funguje a vibruje v neustálom orgazme a extáze. Iba my sme sa z týchto vibrácií vychýlili. V momente, keď sa vrátime naspäť do svojho stredu, do kontaktu so svojou dušou, zažívame opäť svoj prirodzený stav blaženosti a orgazmu. 

Dám ti radu. Uži si to! 😉

Ja som nič necítil-a

Ak si nič necítil-a, vôbec to nevadí, je to úplne normálne. To, že si nič necítil-a neznamená, že sa nič neudialo. Benefit z liečenia si získal-a v maximálnej možnej miere. Citlivosť na vnímanie energií si môžeš vypestovať pravidelným meditovaním alebo pravidelným absolvovaním tohoto liečenia. Zopár ľudí mi reportovali, že už na druhom liečení energie krásne cítili. Mne trvalo pol roka, kým som začala vnímať energie...

Dám ti radu. Pri najbližšom liečení sa daj do stavu prijímania. Nemusíš nič robiť, iba prijímať. Jednoducho sa uvoľni a otvor sa prijatiu týchto energií. Dovoľ, aby vstúpili do tvojho tela. Zhlboka dýchaj, otváraj sa, dovoľuj a prijímaj.

Ja som zaspal-a

To je v poriadku. Buď si veľmi vyčerpaný-á z náročného života, alebo si potreboval-a prijať toto liečenie v hlbokom uvoľnení - v hladine théta. Hladina théta je špeciálna frekvencia mozgu, v ktorej sa deje hlboké liečenie a púšťanie vecí, ktoré nepotrebujeme. Tak či tak, prijal-a si to najlepším možným spôsobom. Vždy sa to deje tak, ako má.

A možno cítiš, že to nebol taký obyčajný spánok, ale veľmi-veľmi hlboký spánok, ktorý viedol k úžasnému uvoľneniu až na bunkovú úroveň.

Ja som to nestihol-a

Nevadí, liečenie k tebe prišlo aj tak. Akurát si z toho nemal-a taký zážitok, ako keď si ľahneš a venuješ tomu pozornosť.

Každé liečenie je unikátne a jedinečné

Odráža tvoj momentálny stav. Tvoje Vyššie Ja sa na mňa napojí a príjme presne to, čo v danom momente potrebuješ pre svoje najvyššie dobro a liečenie.

Takže zakaždým môžeš toto liečenie preciťovať inak. Niekedy potrebuješ zažiť euforický zážitok, aby si si uvedomil-a nádheru bytia a niekedy potrebuješ zažiť silný fyzický vnem, aby si vedel-a, že sa udialo niečo hlboké a liečivé. A niekedy zasa iba zaspíš, pretože potrebuješ hlbokú relaxáciu.

Neporovnávaj sa s ostatnými a neočakávaj pri ďalšom liečení to isté.

Čo robiť počas liečenia

Nech sa ti počas liečenia deje čokoľvek, ostaň ako nestranný pozorovateľ. Zhlboka dýchaj. Sleduj to a preskúmavaj. Vnímaj svoje telo, pocity a emócie. Zisti ako to, čo prežívaš v živote, sa zrkadlí počas liečenia.

Cesta ku svetlu vedie cez hlboké prijatie svojich tieňov. Buď k sebe láskavý-á.

Dôveruj procesu liečenia. Všetko, čo sa deje, sa deje pre tvoje dobro.

Mám pocit, že potrebujem viac liečenia

Toto liečenie, ktoré si zažil-a, je všeobecné a je dobré absolvovať ho pravidelne.

Mám však pre teba ešte ďalšie varianty tohto liečenia v prípade, že by si mal-a chuť ponoriť sa do týchto energií hlbšie.

1. Liečenie karmického puta 

 • na diaľku v pohodlí tvojho domova dňa 16.6.2021 o 21:00
 • Liečenie trvá 1 hodinu a čistí náročné vzťahy.
 • Je niekto v tvojom živote, kto na tebe zanechal silný negatívny odtlačok?
 • Rozpusti karmické puto a prelieč sa naspäť do svojej autentickej energie.

Viac informácií a prihlásiť sa, môžeš tu na tomto linku>>>

 

2. Meditácia "Očista od negatívnych energií" ZDARMA

Rýchla úľava od stresu a napätia. Pomáha aj pri nespavosti.

Klikni sem a stiahni si meditáciu zdarma>>>

 

3. Pozri si všetky liečivé audio meditácie

Na pravidelnú harmonizáciu svojej aury a čakier odporúčam meditáciu Zjednotenej čakry. Teraz môžeš mať tieto liečivé energie pri sebe doma kedykoľvek potrebuješ.

Klikni sem a pozri si hlboko transformačné meditácie >>> 

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

S láskou 

Amrita

P.S. Sleduj moje e-maily, čoskoro ti pošlem ďalší termín liečenia aury na diaľku zdarma.

Zdieľaj svoje zážitky s ostatnými

Pre tento účel som vytvorila uzavretú Facebook skupinu, kde ľudia zdieľajú svoje zážitky. Pozrieť si ju môžeš tu>>>

Alebo použi nižšie uvedený formulár na vloženie svojho zážitku alebo vyjadrenie svojich pocitov. 🙂 Teším sa na vaše zážitky a ďakujem za vašu podporu... <3

Táto stránka nie je prístupná verejnosti. Môžu si ju čítať iba ľudia, ktorí absolvovali liečenie.

Aké to bolo pre teba?

Napíš mi, čo si zažil-a tentokrát.

 1. Mária Jurovcová píše:

  Ďakujem za vašu energiu pre mña Cítila som príjemné uvoľnenie, energiu, teplo po celom tele.
  Občas pichnutie, chvíľková bolesť v hlave, bolesť v nohe- v chodidle.
  Celkovo mi bolo veľmi fajn, uvoľnene a konečne som mala pocit zastavenia, spomalenia sa v tichu.

  Ďakujem ❤️

 2. Miriam píše:

  Citila som sa prijemne, ale nic extremne som necitila, len mi tlacilo dohora, ale s mojim problemom to nepohlo asi zatial..

 3. Stanislav píše:

  Lahol som si 15min predtim pekne som sa rozdychal parkrat som napol a uvolnil svalstvo citil som take jemne brnenie v celom tele trochu som ostal v tomto stave dlhšia az do 9:45
  Potom som si ešte zacvičil urobil som 40 sklopiek a osprchoval v studenej vode rano to iste citim sa skvele

 4. Rakoušová Eva píše:

  Děkuji za léčení. Energie byla velmi silná.Cítila jsem bodání v kloubu levé nohy a mírné brnění. Ke konci léčení jsem usnula a vzbudila v 21,45 hod.Namaste❤️❤️❤️❤️

 5. Adriana píše:

  Moja milá Armita,ďakujem ti veľmi pekne za toto liečenie.Citila som ho presne v castiach mojho tela,ktote sú

 6. Adriana píše:

  Moja

 7. Karel píše:

  ahoj.medituji už 46 let.a pomáhá mi to.včera jsem se zaměřil na dýchání a vnímání svého těla.a cítíl jsem se fajně.únava po fyzicky dost náročném dni mizela až zmizela,za chvíli.pak už jsem se cítil “jen” fajně.v hlavě čisto.a jakmile skončila meditace,usnul jsem.což se mi v jiných podobných dnech nestává tak brzy.díky.

 8. Jana píše:

  Moja milá Amrita, je mi veľmi ľúto, že som si v stredu nemohla užiť liečenie aury. Chcem ťa preto poprosiť, či nie je možné toto liečenie zaslať na stiahnutie. Veľmi pekne ti ďakujem a zo srdca prajem pevné zdravie. Jana

  • Amrita píše:

   Ahoj Jani, to liecenie prebieha na zivo bez nahravky. Robim ho vsak pravidelne, takze sa mozes prihlasit na dalsi termin tu: https://www.amrita.sk/liecenie-zdarma

   • Paulína píše:

    Dobrý deň Amrita, volám sa Paulína mám 30 rokov a meditujem už viac ako rok… Včera večer, asi o 21:01 som začala cítiť horúco v dlaniach. (Ležala som). Po chvíli začalo celé moje telo vibrovať, ako keď som na nafukovačke v mori. Začali mi tiecť slzy až som začala vzlikať. Neviem prečo.. Za pár minút som cítila veľmi intenzívnu energiu, ktorá prechádzala jedným orgánom za druhým. Stále som videla žlté svetlo. Potom som ju cítila v srdci, ale veeeľmi intenzívne. Neskôr som cítila, že ma páli (asi) maternica, ako čili. Ale som za to hrozne rada, pretože potrebujem si vyčistiť druhú čakru. A cítila som sa veľmi príjemne. Pravou rukou som držala červený jaspis, ktorý mám na 1. čakru, cítila som, že energia prúdi aj do neho, tak som ho pustila. Potom som cítila, asi 15 minút, ako keby som mala železné okovy na oboch zápästiach a veľmi mi vibrovali, čo to bolo, prosím Vás? A potom presne o 21:30 som sa len tak pozrela na telefón (mala som letecký režim). Cítim sa super a už včera som bola vitálna a plná energie. A potom som začala tancovať, viete tak sexy, lol.. Moja otázka je, liečili ste nás nejakou reiki energiou, alebo to bola shamballa energia. Ďakujem, robíte skvelú vec!!! Len tak ďalej. Ďakujem Vám veľmi pekne, bolo to supeeer, verím, že čím skôr k Vám pôjdem na súkromné liečenie. Taktiež ma zaujalo, že učíte tantru. Sledujem Vašu stránku. Tiež som o Vás hovorila môjmu bratovi a mame.

 9. Zuzana píše:

  Dakujem je mi cely den veselo mam dobru naladu aj ked vcera kym zacala meditacia ma rozbolela hlava zobudila som sao1 hod.a bolela zaspala som po2hod dala som si panadol ranosom vstala ze neboli ale bolela a potom odrazu preslo okolo 9 a nic uz.cely fen mi je fajn stiham vsetko co som chcela.Dakujem zo srdca si uzasna citila som akoby sa podo mnou vlnila energia akoby som sa pohla ako som lezala.

  • Lucia píše:

   Konecne sa mi podarilo absolvovat liecenie a zrejme uspesne. Neverila som, ze by to mohlo az tak uzasne fungovat – citila som ‘mravceky’ a aj som si trosku poplakala.
   DAKUJEM! Velmi som vdacna za tento zazitok.

   • Eva píše:

    Dakujem za ze som sa mohla zucastnit liecenia,prvy krat to bola zvedavost ,da sa to vobec na dialku,to musi byt somarina.No vyskusala som nebola bolo to skvele a priznam sa za kazdym je to uplne nieco ine ,raz lietam ,inokedy citim na sebe mraziacu akupunkturu,raz horim ,fantazia.Dakujem naozaj zo srdca .A zelam vsetko dobre a velmi sa tesim z toho ze si Amrita.

 10. Daniela píše:

  Ja som včera pre zanepraznenie uplne zabudla je mi to ĺuto

 11. Mária Vendéghová píše:

  Ach jaj.. začalo ma bolieť pravé koleno a ešte stále bolí. Dúfam len, že to do rána prejde ..

 12. Irena píše:

  Ďakujem za tieto príležitosti. Zo všetkých absolvovaných liečení som teraz cítila z môjho pohľadu najmenej. Napriek tomu verím, že liečenie prebiehalo tak, ako malo. Srdečná vďaka. Krásny deň všetkým.

 13. Eva píše:

  Dakujem.Bolo to krasne a zaujimave zaroven.Skusila som uz tri krat a zakazdym to bolo uplne ine.Dakujem za tie nadherne chvile ,ktore patrili iba mne.

 14. Iveta píše:

  Ahoj,tak dnes to bolo silné aspoň pre mňa ,takú energiu mravenčenie v rukách dokonca v puse a v lýtkach som ešte necítila.Môže to byť tím že ma silno bolí mechúr?asi z prechladnutia ale začalo tá bolesť asi o15-tej a aj zo sklamania.

1 19 20 21

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.