Otázky a odpovede

Čo si mohol-a zažiť počas Božského liečenia aury na diaľku.

Zhrnutie zážitkov z minulých liečení

Vo všeobecnosti ľudia cítia zo začiatku silné energie na miestach, ktoré majú oslabené alebo boľavé. Potom na týchto miestach cítia veľkú úľavu a liečenie. Neskôr sú to pocity blaženosti, lásky, prijatia a vďačnosti. Dokonca sa môžu objaviť aj slzy úľavy alebo bezdôvodný nevinný detský smiech. Miestami extatický až orgazmický stav.

Po liečení väčšinou ľudia cítia:

 • hlboké uvoľnenie, pokoj a pozitívne naladenie
 • zlepšenie spánku
 • úľavu od bolestí (dokonca aj chronických)
 • prílev energie
 • zlepšenie nálady do eufórie, radosti a ľahkosti
 • ľahšie zvládanie krízových situácií

Tento stav vydrží približne celý nasledujúci týždeň. To je úžasné! 🙂

Toto zhrnutie skúseností z liečení, ktoré mi ľudia napísali, uvádzam len tak pre zaujímavosť. Možno ti to pomôže zorientovať sa v tom, čo si prežil-a.

Neporovnávaj sa s ostatnými. Každý sme iný a prežívame veci inak. 

Tak ako si to prežil-a je najsprávnejšie a najlepšie pre teba v tomto danom momente.

Ako prebiehalo liečenie

Začali sme najprv s očistou fyzického tela, potom emocionálneho, mentálneho tela a pokračovali sme k tým viac duchovným a spirituálnym telám. Pôvodne som si myslela, že to liečenie bude len také jemné oprášenie aury, ale Vyššia moc má iný zámer a liečenie prebieha na veľmi hlbokej úrovni odstránením silných nefunkčných blokov. Preto si mohol-a cítiť tlak alebo miernu bolesť na miestach, kde boli tieto bloky. Gratulujem ti a ďakujem! Znamená to, že tvoje vedomie narastá a je schopné ísť do čoraz väčšej hĺbky a precítenia.

Pár dní po liečení...

Toto liečenie je hlboká terapia, ktorá lieči všetky úrovne našej bytosti: fyzickú, emočnú, mentálnu, energetickú a spirituálnu. V najbližších dňoch sa môžeš cítiť inak, pretože sme preprogramovávali hlboko zakorenené programy, ktoré tvorili tvoju realitu. Môžu sa vyplavovať staré zabudnuté veci, ktoré potrebujú viac času na dočistenie. Dovoľ si čas na vstrebanie a integráciu tohoto zážitku. Dopraj si viac oddychu, buď k sebe láskavý-á a menej kritický-á. Viac o tom, ako sa môžeš o seba postarať nájdeš tu v tomto článku>>>

Najčastejšie otázky

Cítil-a som silné emócie: smútok, hnev, strach, dojatie, smiech, krásu...

Emócie počas liečenia sú úplne prirodzené a je to súčasťou liečivého procesu. Premieňame totiž jed na nektár - bolesť na lásku. Liečenie ti nepridáva nič nové negatívne. Iba vyplavuje na povrch tvoje nespracované emócie z minulosti, ktoré v tvojom systéme ostali zaseknuté, aby mohli byť prečistené a pustené. 

Dám ti radu. Nech sa ti počas liečenia deje čokoľvek, jednoducho to iba pozoruj a vnímaj. Nijako to neposudzuj. Dovoľ svojmu telu, nech sa hýbe, dýcha a vydáva akékoľvek zvuky aké potrebuje. Ak potrebuješ, tak krič, plač, zavíjaj, rehoc sa, vzlykaj, tras sa... Vedome sa zblázni. Daj svojmu telu úplnú slobodu. Dovoľ mu to a dôveruj mu. Neboj sa, po chvíli to prejde. Je to totižto náš vrodený katarzný proces tela, ktoré sa týmto spôsobom zbavuje stresu a napätia, aby sa vrátilo naspäť do rovnováhy a harmónie. V dnešnom civilizovanom svete to však považujeme za niečo nevhodné a tak svoje emócie potláčame, čo vytvára obrovské podvedomé napätie a je zdrojom väčšiny chorôb a psychosomatických porúch.

Cítil-a som eufóriu, skoro až orgazmus

Áno, keď sa človek stretne sám so sebou, je to orgazmický stav. Celý vesmír funguje a vibruje v neustálom orgazme a extáze. Iba my sme sa z týchto vibrácií vychýlili. V momente, keď sa vrátime naspäť do svojho stredu, do kontaktu so svojou dušou, zažívame opäť svoj prirodzený stav blaženosti a orgazmu. 

Dám ti radu. Uži si to! 😉

Cítil-a som tlak, bolesť, pichanie, tŕpnutie...

To je dobre. Väčšinou to cítime na miestach, ktoré sú oslabené alebo choré. Znamená, že liečenie odstraňovalo hlboké bloky. Predstav si to ako upchaté trúbky, do ktorých pustíš prúd vody. Najprv sa vytvorí tlak, ktorý sa stupňuje, stupňuje a potom zrazu: PUF! Tlak zmizne a bolesť je preč. A ty cítiš už iba príjemné prúdenie energie. Pokiaľ si ku koncu necítil-a úľavu, znamená to, že blok na tomto mieste je vážnejší a tvoje telo potrebuje viac času, aby si ho mohlo spracovať. Väčšinou to prejde do 1-2 dní.

Dám ti radu. Pri najbližšom liečení ostaň prítomný-á a iba ten tlak alebo bolesť pozoruj. Nijako to neposudzuj a neutekaj od toho. Všetko je v poriadku. Daj tomu svoju pozornosť a spoj sa s tým. Zhlboka dýchaj do miesta, kde to cítiš najsilnejšie. Hlboký a pomalý nádych a výdych. Daj tej bolesti alebo tlaku väčší priestor. Vedome choď priamo ku koreňu tej bolesti či tlaku. Dýchaj a rozvoľňuj to. Je to miesto, kadiaľ sa snaží vstúpiť svetlo do tela. 

Ja som zaspal-a

To je v poriadku. Niekedy potrebujeme prijať toto liečenie v hlbokom uvoľnení - v hladine théta, ktorú dosahujeme počas spánku. Hladina théta je špeciálna frekvencia mozgu, v ktorej sa deje hlboké liečenie a púšťanie vecí, ktoré už nepotrebujeme.

Prosím, nijako si to nevyčítaj ani z toho nebuď smutný/á. To liečenie sa udialo presne tak, ako si to teraz potreboval/a. Ak sa ti to stane nabudúce, tak s tým nebojuj a nesnaž sa ostať pri vedomí. Dovoľ tomu procesu, aby sa dial tak, ako potrebuje. Pretože keď pustíme kontrolu a dáme tomu voľný priebeh, tak vtedy sa udeje najviac liečnia.

A možno cítiš, že to nebol taký obyčajný spánok, ale veľmi-veľmi hlboký spánok, ktorý viedol k úžasnému uvoľneniu až na bunkovú úroveň. A možno je to presne to, čo si práve potreboval/a.

Videl/a som rôzne tváre, zvieratá, bytosti, symboly, farby, atď...

Počas liečenia môžeme mať rôzne vizuálne vnemy. Väčšinou sa ma ľudia pýtajú čo to znamená. Avšak netreba to nejako analyzovať a snažiť sa to uchopiť mysľou. Všetko, čo počas liečenia vidíme alebo cítime je súčasťou procesu liečenia a pomáha nám dostať sa naspäť do harmónie. Netreba tomu rozumieť. Niekedy môže človek vidieť rôzne obrazy alebo sa môžu vynárať zabudnuté spomienky. Netreba to po liečení nijako riešiť alebo sa snažiť zistiť nejaký skrytý význam. Je to súčasťou zážitku z liečenia a pôsobí to priamo v tom momente. Jednoducho si to iba uži, pozoruj to bez posudzovania, cíť a vnímaj svoje pocity a ako to na teba pôsobí.

Ja som nič necítil-a

Ak si nič necítil-a, vôbec to nevadí, je to úplne normálne. To, že si nič necítil-a neznamená, že sa nič neudialo. Benefit z liečenia si získal-a v maximálnej možnej miere. Citlivosť na vnímanie energií si môžeš vypestovať pravidelným meditovaním alebo pravidelným absolvovaním tohoto liečenia. Zopár ľudí mi reportovali, že už na druhom liečení energie krásne cítili. Mne trvalo pol roka, kým som začala vnímať energie...

Dám ti radu. Prihlás sa na najbližšie liečenie aury zdarma a počas liečenia sa daj do stavu prijímania. Nemusíš nič robiť, iba prijímať. Jednoducho sa uvoľni a otvor sa prijatiu týchto energií. Dovoľ, aby vstúpili do tvojho tela. Zhlboka dýchaj, otváraj sa, dovoľuj a prijímaj. 

Ja som to nestihol-a

Nevadí, liečenie k tebe prišlo aj tak. Akurát si z toho nemal-a taký zážitok, ako keď si ľahneš a venuješ tomu pozornosť.

Každé liečenie je unikátne a jedinečné

Odráža tvoj momentálny stav. Tvoje Vyššie Ja sa aktivuje a začne dávať do harmónie presne to, čo v danom momente potrebuješ pre tvoje najvyššie dobro a liečenie.

Takže zakaždým môžeš toto liečenie preciťovať inak. Niekedy potrebuješ zažiť euforický zážitok, aby si si uvedomil-a nádheru bytia a niekedy potrebuješ zažiť silný fyzický vnem, aby si vedel-a, že sa udialo niečo hlboké a liečivé. A niekedy zasa iba zaspíš, pretože potrebuješ hlbokú relaxáciu a púšťanie v inej hladine vedomia.

Neporovnávaj sa s ostatnými a neočakávaj pri ďalšom liečení to isté.

Čo robiť počas liečenia

Nech sa ti počas liečenia deje čokoľvek, ostaň ako nestranný pozorovateľ. Zhlboka dýchaj. Sleduj to a preskúmavaj. Vnímaj svoje telo, pocity a emócie. Zisti ako to, čo prežívaš v živote, sa zrkadlí počas liečenia.

Cesta ku svetlu vedie cez hlboké prijatie svojich tieňov. Buď k sebe láskavý-á.

Dôveruj procesu liečenia. Všetko, čo sa deje, sa deje pre tvoje dobro.

Mám pocit, že potrebujem viac liečenia

Mám pre teba ďalšie varianty tohto liečenia v prípade, že by si mal-a chuť ponoriť sa do týchto energií hlbšie:

Kalendár akcií

Esencia Bohyne 2: Mystérium ženského lona

17.10. 2024 - 20.10. 2024Kaštieľ Voderady
Tantrický seminár pre ženy - druhá čakra a yoni. Prebuď svoju zmyselnosť, vášeň a magnetickú žiarivosť. Zharmonizuj svoj menštruačný cyklus a nauč sa zdravo plynúť so svojimi emóciami a prejdi portálom smrti a znovuzrodenia. S Amritou a Tanmayou.

Umenie milovania / Master Lover

5.12. 2024 - 8.12. 2024Kaštieľ Voderady
Tantra seminár pre ženy a mužov, jednotlivcov aj páry. Nauč sa umenie posvätného milovania a priveď do svojho života viac lásky, intimity a prepojenia na úrovni duší. S Amritou a Dhyanom.
- okamžitá úľava od stresu a napätia
- všetky liečivé audio meditácie

Ďakujem, že na sebe pracuješ a pomáhaš tak čistiť kolektívne vedomie.

S láskou 

Amrita

P.S. Sleduj moje e-maily, čoskoro ti pošlem ďalší termín liečenia aury na diaľku zdarma.

Zdieľaj svoje zážitky s ostatnými

Pre tento účel som vytvorila uzavretú Facebook skupinu, kde ľudia zdieľajú svoje zážitky. 

Alebo použi nižšie uvedený formulár na vloženie svojho zážitku alebo vyjadrenie svojich pocitov. 🙂 Teším sa na vaše zážitky a ďakujem za vašu podporu... <3

Táto stránka nie je prístupná verejnosti. Môžu si ju čítať iba ľudia, ktorí absolvovali liečenie.

Aké to bolo pre teba?

Napíš mi, čo si zažil-a tentokrát.

 1. Jozef píše:

  Pre mňa to bolo trocha zmetené. Síce som zaspal ku koncu meditácie no v spánku som sa vrátil späť v čase a bolo to dosť reálne. Celý deň som prežil z dobrou náladou. Za mňa ďakujem.

 2. Iveta Smatanová píše:

  Úžasné, cítila som akoby som bola chvíľu mimo tela.Teraz cítim pokoj a mier v duši.

 3. Hudecová píše:

  Milá Amrito!
  Já prožívala meditaci velmi nekonformně. Nemohla jsem uležet, bolest zad, vystřelovalo to až do nohy, neustále mě něco svědilo jako v mraveništi. A ty myšleky – negarivní a nervozita. Jen s přemáháním jsem vydržela do konce a druhý den mě bolela hlava. Takový prožitek jsem ještě neměla, ani u jiných meditací. Co to znamená a jakou formou mám tyto jevy zpracovávat?
  Děkuji za radu
  Magu

  • Amrita Hanna Slaninková píše:

   Ahoj Magu,
   rozumiem a citim s tebou. Vyzera to tak, ze ti to liecenie trafilo nejaku temu, ktora je pre teba velmi neprijemna na spracovanie a tak sa tvoje podvedomie brani, lebo do toho nechce ist. Na jednej strane je to super, pretoze je to prilezitost spracovat si nieco, co je pre teba naozaj zasadne. Nieco, comu si sa dlho vyhybala, pretoze to bolo pre teba prilis traumaticke. Na druhej strane viem, ze je to velmi velmi neprijemne. To je v poriadku.

   Dolezite je nevyhybat sa tomu, neutekat pred tym a nesnazit sa zbavit sa toho. Jeto nejaka cast teba, ktora potrebuje pozornost, lasku, prijatie a sucit. Uvolni sa do toho. Najdi, kde v tele to citis a spocin tam svojou pozornostou a pomaly zhlboka do toho dychaj. Hladaj koren alebo zdroj tej bolesti/nervozity. Uvolni sa do este hlbsej urovne sucitu a lasky voci sebe. Mozes sa pripadne opytat, co tato cast teba potrebuje. Mozno objatie, mozno pocit bezpecia, mozno nejake specialne slova, ktore potrebuje pocut. A mozno na seba iba prilis tlacis a potrebujes viac zvolnit. Dopraj si to. Urob to, co je treba. Objim sa, zasepkaj laskave slova svojmu vnutornemu dietatu, povedz tomu dievcatku, ze je v bezpeci, ze si pri nej a ze to spolu zvaldnete. Ak sa objavia slzy, tak si ich dopraj. Vyplac to vsetko von, dovol si to precitit naplno.

   Toto mozes spravit ako meditaciu, ze si na to vyhradis cas. A tiez to mozes robit pocas dna popri tom ako robis ine veci. Akoby si na rukach drzala dieta, ktore potrebuje upokojit. Mozes ho drzat v laskavom objati, zatial co sa venujes aj inym veciam. Niekedy staci plna pozornost na chvilu a niekedy je treba viac kontinualnej pozornosti. Tiez treba pit velmi vela vody. Viac o tom, ako sa mozes o seba postarat v takychto situaciach najdes tu v tomto clanku: https://amrita.sk/symptomy-vzostupu/

  • Eva Radoska píše:

   Zaspala som, hlbokým spánkom,prebudila som sa o 21:30. Cítim sa dobre. Ďakujem

 4. Ivana píše:

  Počas liečenia som cítila pokoj. Na konci mi prišla myšlienka “požehnanie”. Tak neviem, čo to znamená.

 5. Iris píše:

  Ďakujem pekne za liečenie Aury Amrite.Mala som pocit pichanie do pŕs ,chvenie a pískanie do uší.Potom uvoľnenie.. užila som si.

 6. Eva píše:

  Cítila som veľký tlak v hrudi, až bolesť, potom teplo v nohách a rukách, ramená- bolesť, potom mi tlak ustúpil, len som dýchala, energia mi behala po celom tele. Dakujem

 7. Renata píše:

  Dobry večer ja som liečenie absolvovala prvykrat ale zaspala som velmi tvrdo a ked som sa zobudila bola som nervozna uvidim aky bude zajtrajši den

 8. Monika píše:

  Ahoj, včera večer, presne, ako väčšinou vždy, zabudnem, spomeniem si až ráno, na druhý deň mám ale super pocity, ľahkosť, je mi do smiechu. Prečo ale píšem, stalo sa už niekomu, že sa cítil úplne opačne? Cítila som tlak celý čas, ale emocionálny, hrozne moc som vyletela na svoju dcéru, ťažko sa to popisuje, ona tak isto nezvyčajne reagovala celý večer. Tak neviem, či je to len zhoda a stres po celom dni, alebo k nám niečo prúdilo.

 9. Gabča píše:

  Milá Amrito, velice Ti děkuji za léčení. Hodně jsem mi ulevilo, “něco” těžkého ze mě odešlo, taky se uvolnila moje levá strana, prostor mezi kotníky a koleny. Dobře, lehce jsem spala. Dnes jsem se cítila svěží. Přála bych si, abych sama sebe dokázala takto opečovat, když potřebuji, znovu se osvěžit, odlehčit a jít životem dál :-D…. Velice děkuji za podporu na mé cestě.

 10. Marta Lukacoa píše:

  Pre mňa to bol zážitok cítila som ako keby elekt.prud na ľavej strane a to tri krát a mala som triasku aj slzy mi trochu vyšli taký príjemný pocit a celú noc som tvrdo spala ďakujem.

 11. Soňa Vávrová píše:

  Dobrý deň. No ja som zas zaspala, zobudila som sa až okolo pol jedenástej v noci. Tak som sa na to tešila a únava ma premohla. Soňa

 12. Elena píše:

  Ja som energiu necitila, mozno trocha v nohach a rukach. Moj zdravotny problem to samozrejme nevyliecilo. Jedine, co som pocitovala, ze som musela stale chodit na zachod a nemohla som do polnoci zaspat. Asi som mala velke ocakavania, co bola chyba. Inac to bol prijemny relax. Rano som bola hore o 6.00, tak uvidim, ako bude prebiehat tento den. Dakujem a ptajem pekny den .

 13. Mária píše:

  Ahojte dojmy z liečenia najprv horúco potom som mala tlak v hlave hučali mi v nej a a potom celá prava strana mi brnela kým som zaspala bolelo ma brucho a oblasť žalúdka .Pracujem tiež s energiami takže som sa nabila a posilnila viac takto rozmaznávať by sa mali ľudia často a zároveň aj liečiť netreba tomu rozumieť stačí to absolvovať ďakujem

 14. Ivka píše:

  Dobrý večer, je mi to veľmi ľúto, NESTIHLA SOM… ☹️

1 20 21 22

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Tvoje osobné údaje budú použité iba na účely vyriešenia tohoto komentára.