Tantra

transformačné semináre

Tantra pre mužov a ženy, pre jednotlivcov aj páry.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre páry aj jednotlivcov.

Čo ak je v tebe špeciálne miesto...

Skrytý poklad darov, o ktorých nevieš.

Posvätné miesto obrovskej orgazmickej energie, lásky, slobody a múdrosti.

Čo ak… je celý tvoj život iba o tom, aby si toto miesto našiel/a?

Objav svoju posvätnú esenciu

Čo je to Tantra

Tantra je viac ako 5.000 rokov staré učenie, ktoré bolo ukrývané v tajnosti. Cez špeciálne meditácie a techniky ti pomáha uvedomiť si svoju božskosť, žiť život naplno a zlepšovať všetky oblasti tvojho života.

Je to veľké áno životu a žitiu naplno všetkého, čo život reprezentuje. Či už je to sexualita, emócie, láska, vzťahy, tvorenie, intuícia, zmysly, spiritualita a vedomie.

Využíva našu životodarnú energiu na dosiahnutie vyšších stavov vedomia a uvedomenie si seba ako božskej bytosti - čo je tá najvyššia sloboda. Má schopnosť premeniť bolesť na radosť.

Je to návrat domov - k celistvosti a prepojeniu so všetkým, čo je. Tantra je spirituálnou cestou k osvieteniu, umením, vedou a životným štýlom zároveň.

Čakrový systém

Tantra sa opiera o čakrový systém siedmich energetických centier tela. Čakry sú energetické víry v tele, ktoré nás učia určité životné lekcie. Otvorením celého čakrového systému sa spúšťa naša kundalini energia, a otvárame sa tak svojmu plnému potenciálu a prijatiu božskosti.

Prvých 6 čakier má v ženskom a mužskom tele opačnú polaritu. Dobrou správou je, že stačí otvoriť svoje plusové čakry a ostatné sa prebudia automaticky. Pre ženu sú to 2., 4. a 6., pričom siedma čakra je mimo dualitu.

Preto semináre pre ženy, ktoré organizujeme sú zamerané práve na tieto centrá.

Zaži 5.000 rokov staré meditácie

Čo je obsahom týchto seminárov?

Zabudni na nudné mentálne techniky. Na seminároch prechádzame hlbokým transformačným procesom pomocou starodávnych meditácií, spontánneho tanca, posvätných rituálov, emocionálneho uvoľnenia, masáží, zdieľania, channelovania, posvätnej geometrie, dýchacích cvičení, a techník na odblokovanie čakier a energie.

Tieto techniky a meditácie channelovala osvietená tantrická majsterka Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Pomocou týchto seminárov budeš mať možnosť spoznať svoje skutočné ja a otvoriť sa prijatiu viac lásky, extáze, vnútornej múdrosti a božskosti.

Táto premena sa hlboko ukotví v tvojej bytosti, takže ju potom môžeš žiť a zdieľať aj s ostatnými vo svojom každodennom živote.

Cíť sa v bezpečí pod vedením akreditovaných Tantra-Essence lektorov:

Amrita Hanna Slaninková

Tantrická lektorka, holistická terapeutka a médium. Je hlboko zamilovaná do tantry ako spirituálnej cesty k osvieteniu. Fascinuje ju transformčná sila tantry, ktorá má moc zmeniť bolesti z minulosti na lásku a odomknúť tak tvoj plný potenciál. Jej silná energia spolu so schopnosťou vytvoriť bezpečný posvätný priestor vedie skupinu do hlbokej transformácie.

Ma Prem Tanmaya

Jej spôsob učenia je plný srdca a pozvania kvitnúť do blaženosti, lásky a meditácie. Jej ľahký a hravý prístup je vyvážený hlbokými skúsenosťami s meditáciami a osobnostným rozvojom. S jej vášňou pre tantru pozýva svojich študentov, aby všetko pustili a zažili ten zázrak, ktorý sa môže stať, keď prijmeme to, kým sme boli stvorení byť a otvoríme sa meditácii a liečeniu.

Damir Maux

Tantrický lektor a spoluzakladateľ komunity a Retreat centra vo Švajčiarsku. Jeho učenie je ukotvené v hlbokej osobnej skúsenosti cez tantrické, tao a súfijské metódy. Jeho srdce sa otvorilo a rozkvitlo cez praktikovanie tantrických meditácií, vďaka ktorým objavil vnútorný mier a prebudenie svojho vnútorného ohňa. Jeho štýl učenia odráža prístup, ktorý sa sústreďuje na oddanosť a srdce.

Všetci lektori majú dlhoročné skúsenosti s tantrou, meditáciami, osobnostným rozvojom, liečením a prácou s energiami. Prešli mnohými intenzívnymi výcvikmi pre prácu so ženami, mužmi, so skupinami, pármi aj jednotlivcami. Sú to vysokokvalifikovaní lektori.

Vyber si ten správny seminár pre seba a odomkni svoj plný potenciál

Kalendár akcií

Semináre môžeš absolvovať jednotlivo. Nemusíš absolvovať celú sériu a je jedno v akom poradí na semináre pôjdeš.

Celosvetové liečenie aury ZDARMA

13.12. 2023 21:00na diaľku v pohodlí tvojho domova
Úľava od stresu a napätia, lepší spánok, viac energie, ľahkosť a nadhľad.

Novoročné znovuzrodenie - liečenie na diaľku

3.1. 2024 21:00o 21:00 v pohodlí tvojho domova
Vykroč do nového roka na krídlach svojej duše a anjelov. Pusti straré vzorce a nalaď sa na vyššie vibrácie Nového veku.

Esencia Bohyne 1: Odhalenie Bohyne

2.5. 2024 - 5.5. 2024Kaštieľ Voderady
Živý seminár pre ženy - srdcová čakra. Zlepši svoje vzťahy, sebaprijatie a objav svoju posvätnú esenciu bezpodmienečnej lásky. S Amritou a Tanmayou.

Tantra pre mužov a ženy, jednotlivcov aj páry.

Tantra pre ženy.

Tantra pre mužov a ženy, pre jednotlivcov aj páry.

Napadla ťa otázka?

Potrebuješ si niečo ujasniť?

Napíš mi alebo mi zavolaj na: amrita@amrita.sk, 00 421 903 797 188