Celosvetové liečenie aury

na diaľku ZDARMA

Dňa 13.12.2023 v stredu o 21:00

Tvoje osobné údaje spracovávam v súlade so zásadami ochrany osobných údajov GDPR

Liečenie začína o:

Očista aury

Harmonizácia aury

Nabitie aury

Liečenie je na diaľku. 
Stačí si ľahnúť a 30 minút prijímať liečivé energie. 
Po prihlásení ti príde e-mail s postupom.

Účinky:

  • úľava od stresu a napätia

  • lepší spánok

  • viac energie

  • úľava od bolesti

  • ľahkosť a nadhľad

  • krásny spirituálny zážitok

Ako to, že mám liečivé schopnosti?

Meditáciám a práci s energiami sa venujem vyše 10 rokov. Zažila som silné prebudenie mojich liečivých schopností a odvtedy fungujem ako médium. Viem presmerovávať liečivú energiu druhým ľuďom s úžasnými výsledkami.

Mojimi liečeniami na diaľku prešlo už viac ako 20.000 ľudí, ktorí zažili silu tejto unikátnej a jedinečnej energie.

Amrita Hanna Slaninková, MBA

terapeutka, médium a tantrická lektorka

Čo hovoria tí, čo to zažili?

"Nikdy som nič podobné nezažil. Najprv som si myslel, že je to žart, lebo som očakával vedenú meditáciu 😛. Ale toto ma milo prekvapilo. Hlavu som mal plnú myšlienok, no postupne sa čistila. Miestami mi bolo až do plaču, pretože som pociťoval silné emócie. A mnoho vecí teraz vidím jasnejšie. Ďakujem Ti pekne :)"
Billy, SK
"Cítila som príjemné teplo a ešte cítim stále na mieste, kde mám najviac poškodenú chrbticu. Celý čas mi postupne prichádzali tiež rôzne situácie, ktoré riešim a dostávala som zároveň odpovede na ne, ale aj na iné veci, čo sa udeje okolo mňa a so mnou... odpovede zhora... ďakujem."
Marta, SK
"...som vďačná, po dlhých rokoch ma nebolí hlava. Dnes neviem, čo je to mať uterák na hlave. Jednoducho veľká vďaka, dnes si fičím na 100%. Ďakujem, s láskou."
Ingrid, SK
"Chcela som ti poďakovať za ten krásny zážitok tu v TN v USA. Máš fenomenálny dar. Som vďačná za to, že ho zdielaš. Prosím, daj mi vedieť, keď bude ďalšie liečenie."
Mariah Priscillah (Pettit), TN USA
Hanka alebo Amrita, ďakujem. Mám problém niekomu dôverovať, cítila som energiu po celom tele, bola veľmi jemná, príjemná a láskavá. Energiu som cítila najskôr cez hlavu, potom solar, potom brucho, kríže, nohy, potom sa to nejak vracalo. Uvedomila som si, že mám v tele riadne veľa negatívnych blokov... Ďakujem, robte to ďalej, má to obrovský význam.
Gabriela, SK
Ahojte přátelé, energii jsem vnímal velmi silně. Cítil jsem, jak ji s každým nádechem nasávám. Vnímal jsem ji v různých částech těla - v nohách, rukou, hlavě jakoby silné magnetické pole. Potom přišlo něco úžasného jakoby láska k sobě a štěstí... Skoro jako orgasmus. Je to možné?? Ale bylo krásně!! Jsem naplněn štěstím a láskou... Děkuji...
Jiří, CZ
Milá Amrito, chci Vám z celého srdce poděkovat za léčení. Zpočátku jsem byla skeptická, ale po absolvování dvou, třech léčeních se na další těším jako malá holka. Ještě jednou díky a přeji slunce v duši.
Hana, CZ
"Rozvibrovaná som bola aj ja, na začiatku a na konci silne, v strede bolo príjemné hladenie, hladenie sa najviac zdržalo na mojich chorých miestach, bol to veľmi príjemný zážitok, rada si zopakujem."
Milka, SK
Ja musím napísať, že včera som na celý deň doslova prepadla strachu a panike. Asi som príliš dlho čítala správy o koronavíruse... Nevedela som sa toho vôbec zbaviť. Plus som sama teraz prechladnutá a neviem to vyliečiť, čo na kľude tiež nepridávalo. No a potom po liečení ma zaplavil pokoj. Proste nastal kľud, ja som sa úplne upokojila a neopúšťa ma tento stav ani dnes :). Ďakujem veľmi pekne ešte raz ❤️
Donna, SK
Bylo to velmi energeticky příjemné a osvěžující 😉. V jednu chvíli ze... začátku....jsem ucítil příliv energie, která mně jakoby nadzvedla 😀. Pak mi v očích explodovala fialovorůžová světelná vibrace a moje existence se rozpustila v nekonečnu 🙂. Pak se vše velmi pomalu vracelo do normálu 😉. I když....co je vlastně normál? 😀 Prostě do reality dneška.... Velmi děkuji za zprostředkování tohoto zážitku 🙂. Přeji krásné a pohodové dny B-)
Radovan, CZ

Pozor, toto liečenie nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť. Je alternatívnym liečebným postupom a podpornou metódou, ktorá napomáha harmonizovať telo, myseľ a dušu. V prípade potreby vyhľadaj svojho lekára.

VYSKÚŠAJ
Celosvetové liečenie aury

ZDARMA